SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148253

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Jak gadałem z Panią Żelesiową to nie wspominałem jej o kiszonkach ,ale w prowadziłem taka inowacje by było więcej wit C więc powinno być lepsze i smaczniejsze

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
W końcu dostałem pozwolenie od małżonki na korzystanie z kompa. Widzę, że wszyscy z niecierpliwością czekają na małego Żelesia, to i ja poczekam.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ja to normalnie sie chyba bardziej denerwuje niż teoretycznie powinienem ,nawet już moja żona sie dopytuje czy sie urodziło

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Renek,Ty widze bardziej zestresowany od żelesia...
czegoś nie wiem ?

artiboyze szpitalem chciałeś wojować,a przed własną żoną trzeba sie było korzyć zeby do kompa pozwoliła siąść

PS: żart oczywiscie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
mam nadzieje że to pierwsze to tez żart-bo był ciut nie namiejscu imo

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Wiesz, QUEBLO wbrew powszechnym opinią to kobiety rządzą światem.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Renek,przecież pisałem ze żart...

artiboy trzeba umiec z takimi które chcą rządzic światem wojować
ja mam siostrę która lubuje sie w skrajnie feministycznych wizjach, stąd wiem co i jak robić w takich sytuacjach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Feministki hmmmm......chciałbym poznać jakąś-co one niby robią?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
non stop gadają ze faceci są do dupy,ze one nie beda zmywac garów i gotować obiadków,ze sa za równouprawnieniem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
QUEBLO napewno masz rację ale ja świetnie się z żoną dogaduję i wojować nie muszę a że czasami goni mnie od kompa... bo mamy tylko jeden.

Zmieniony przez - artiboy w dniu 2008-10-20 00:03:42

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium