SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148270

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A co Ty ciągle z tym Miczem????Co zechcę dobrze córkę oddać w g(ł)odne ręce,to za każdym razem zasłaniasz się Miczem.Wezmę chyba QUEBLA i zaprosimy Micza na małą wycieczkę...To może w końcu o nim zapomnisz

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
witam

Słaby wie ze ja porządny jestem i że o lepszego dla jego córki będzie cieżko

a co do micza...ja przyjade koparką bo takiego wielkiego dołu to mi się nie bedzie chciało recznie zasypywać...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498


Trochę tak odbiegnę od tematu.Moja praca jest nudna,ale ma też swoje zalety...Te zalety czasem można spotkać "na mieście"...Wczoraj dziewczyny reklamowały dezodoranty AXE.Żywa reklama i to jaka

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
te dwie blondyneczki się uśmiechały do Ciebie,trzeba było atakować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498


Tak wyglądały z tyłu.Trochę małe zdjęcie ,ale to kumpel robił telefonem,ja musiałem się skupić na drodze,bo byłem kierowcą,ale było ciężko...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Uśmiechały się bo nie jestem chamem i spytałem się czy mogę im zrobić zdjęcie,jakby nie chciały,to bym nie zrobił,taki jestem.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Wczoraj je na wrocławskim rynku widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To może w całej Polsce kampania AXRE jest,te po Szczecinie spacerowały

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Słaby to trzeba było sobie z nimi zdjecie zrobić

MattKK a dzis tez tam będą?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Gdybym był w cywilnych ciuchach na pewno bym się o to postarał,ale jakoś nie lubię fotografować się w swoim ochroniarskim uniformie,uważam to lekki obciach,może jak napis się na uniformie zmieni,to mundurek polubię

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium