SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148220

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Nie wiem nic więcej, tylko tyle, że od poniedziałku, jutro się dowiem co i jak, i czy się piszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a skad sie dowiedziałes o tej robocie i gdzie to jest?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO bo tu się robi poradnik małego przestępcy, pytania albo jak komuś w******.lić,albo co robić jak się ćpa i wpada Policja.Takie pytania mnie wkurviają,to nerwowo reaguję.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Queblo
Urząd Skarbowy, Policja, kto pyta?

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-08-21 00:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
pyta boss tego miasta,czyli ja.
Wiedz ze w tym mieście nie przybedzie nikomu pewna ilośc kasy bez mojej wiedzy,dlatego pytam

Słaby zobacz czy taka forma grzecznosciowa moze być ,czy mu bana dowalić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
pyta boss tego miasta,czyli ja.

Sorry szefie, zapomniałem

Dostałem telefon od kumpla, zapytał czy mam co robić od poniedziałku i tyle, jutro powinienem wiedzieć co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ładnie i grzecznie.Jak się coś będzie burzył to go zakopiemy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ok,ale faktycznie trzeba będzie coś zamiast tej łopaty wymyśleć bo juz powoli medczące się staje zakopytwanie ich wszystkich....
no i jeszcze bajura kosztuje...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No comprende senior "BAJURA"

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
paliwo do samochodu.

kurde ide po jakąś tablete bo mnie brzuch naparza jak cholera.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium