SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148206

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
o czym wy piszecie?
bo ja myslalam ze jaja sobie robicie?

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
przepraszam,już nie będę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja akurat w tym temacie robiłem sobie jaja.Dla mnie nie ma różnicy między lafiryndą z agencji,lafiryndą z ulicy i studentką,która rozkłada nogi kilka razy w tyg,a lodów robi więcej niż Schoeler,Netle i Algida razem wzięci.Wiadomo,że łatwa szybka kasa uzależnia i po co się męczyć w pracy skoro można sobie zarobić lżej.A to że klientki są szmacone,bite wyzywane,ograbiane z kasy przez alfonsów,niektóre traktują jako mały efekt uboczny przy zarabianiu kasy.Więc po co się męczyć???Nie wiem jak one się budzą mając doła i patrzą w lustro...Ale każdy odpowiada w dużej części za siebie i swój los i nie ma co zwalać,że sytuacja je do tego zmusza,no może w dużo mniejszym stopniu,niż lafiryndy mówią,każda wymówka jest dobra.Takie mam zdanie na ten temat.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-10 15:14:01

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
znaczy nie wiedzialam ze teraz sie tak na studiach dorabia...
ja uczylam angielskiego...

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja zapierd...em od poniedziałku do piątku,po to żeby na weekend iść sobie postudiować,czasami miałem tego dość,ale byłem dumny z siebie jak wytrzymałem tak trzy lata jeszcze nie odpuszczając prawie żadnego treningu.Byłem czasem tak zyebany,że spałem nawet na stojąco jak był tłok w autobusachalbo budziłem się czasem w wannie pomarszczony jak dziadek,gdy woda była już zimna...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-10 16:15:17

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Słaby że tak spytam,mając inż/lic czemu robisz w ochronie?
To w ochronie sie tak polepszyło od czasu gdy ja pilnowałem obiektu nie mając żadnych papierów?(a pilnowałem ze 3 lata temu,masz papiery wiec pewnie dostajesz wiece,ale czy az tyle)?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO-napiszę tak,hobby mnie zniewoliło.Pracowałem na początku swojej pracy w ochronie jako krawaciarz,byłem szefem ochrony obiektu,ale to była nudna zayebiście papierkowa robota i praca na smyczy,czyli przy telefonie służbowym przez 24 h.Po 8 miesiącach poprosiłem o przeniesienie do grupy interwencyjnej,z czego wszyscy się dziwili,bo oznaczało to spadek w mojej "karierze".W grupie interwencyjnej dobrze mi się pracowało na początku,fajna,dynamiczna robota gdzie coś się działo,jakieś szkolenia były,czyli to co lubię,ale z czasem zaraz coraz lepiej to się robi coraz oszczędniej w firmach ochroniarskich,a ja potrzebuję się rozwijać poprzez szkolenie i doskonalenie siebie...Niestety sam wywaliłem kupę szmalu na to i nikt tego nie docenia,liczy się sztuka,a nie moje wyszkolenie...Dlatego czynię już pewne kroki ku zmianie zawodu...Czy skuteczne???O tym napiszę za dwa-trzy miesiące...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-10 16:30:59

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
to tu Ci zazdroszcze,bo ja nigdy nie miałem wymarzonego kierunku studiów,wymarzonej pracy też nie mam i o ile studia to w głównej mierze nie tylko nauka to o tyle obawiam się ze z moim nastawieniem długo nie zagrzeje miejsca w jednej firmie gdy mi przyjdzie pracowac na stałe(bo nie raz pamiętam jak dorywczo pracowałem to mnie nosiło jak miałem wykonywac dzień w dzien to samo g****)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Podobno kasa jest najważniejsza,ale nie dla mnie.Ja lubię robić to co lubię ogólnie mówiąc.Studia,praca treningi... wszystko to musiało mi sprawiać frajdę i łączyć się z moimi zainteresowaniami.Miałem i mam ten luksus jeszcze,choć z drugiej strony wiek goni,że nie mam swojej rodziny,bo tak to pewnie inaczej bym myślał jako odpowiedzialny facet,a tak znowu dążę do tego,żeby robić to co lubię,czyli chcę zmienić pracę by się dalej rozwijać...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BLESSED_81 Pani Żelesiowa
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 677
Słaby wspaniale że robisz to co lubisz ale smutne że nie masz z kim dzielić tej pasji...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium