SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148209

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Nie ,zagrałem pewniaki pewne za 30 zł bo musiałem wygrać aby totalnie się nie obrazić ostatnie 3 weekendy w plecy

Dałem Barce,Celtic i Milan dokładnie 56.40 do odbioru czyli następny kupon za 50

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
łeee taka gra zbyt dochodowa nie jest,bo w każdy weekend jakiś pewniak polegnie,ale jak akurat nie bedzie to ten wytypowany przez Ciebie to przeliczniki sa tak niskie że wygrana jest nie warta ryzyka

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-11-17 15:23:33

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Za lepszych (kawalerskich) czasów to grywało się za 100-500zł
i wychodziłem na plus teraz niestety tak dobrze nie jest nawet najmniejszy kupon puszczany jest w pełnej konspiracji
Wychodzę z założenia że za 2 zł to żule grają( u mnie w kolekturze tak jest)

kiedyś kumpel postawił całą mundurówke ponad 2 tyś. na remis Genk z FC Brugge po kursie 3.20.....weszło!! ale mówił że całą noc poprzedzającą mecz nie spał

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Wy wojskowi to wiecie co to dobra zabawa

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Witam
Doszły mnie słuchy, że ktoś na mnie czeka.

Żeleś literatury sie nie boję chociaż horrorów nie czytam i nie oglądam. Nie czytam bo wyobraźnia płata mi figle. Nie oglądam bo przez 13 lat w robocie widziałem chyba wszystko więc kompletnie mnie nie ruszają.
Czytam dużo i to różnych gatunków ale mam kilka ulubionych. Wychowałem się na W pustyni i w puszczy, Czarnych Stopach, Trylogii Tolkiena. (przeczytałem po kilka razy)
Lubię fantastykę w wydaniu Stanisława Lema - Solaris, Cyberiada, Eden. Z klasyków to Lew Tołstoj i jego kultowe dzieło Wojna i Pokój oraz Przedwiośnie Żeromskiego (nie ma się z czego śmiać bardzo lubię te powieści). Poza tym czytuję thrillery i political fiction a najlepsze wg mnie to Czerwony Smok i Milczenie Owiec Thomasa Harissa oraz Firma, Klient, Czas zabijania i Raport Pelikana Johna Grishama. Ostatnio wróciłem do Tolkiena i jego Histori Śródziemia ale tylko dwie powieści z serii zostały wydane po polsku.
Poza tym po obejrzeniu filmu Siedem przeczytałem Boską Komedię Dante Alighieri. Naprawdę niezła literatura.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Heloł

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Hejka. Czy @ kilka dni temu dostałeś ode mnie?

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
hmmmm ,chyba juz wiesz

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
CZeść.Michał mam rozumieć ,że masz moje 56 złotych???

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Arti wiedziałem że można na Ciebie liczyć
Od Tolkenowskiego "Hobbita" rozpoczeła się moja przygoda z fantastyka

Co do Dantego to "Boską komedie" czytałem (nie całą tylko wędrówke po piekle bo w szkole średniej miałem taką zajawkę na okultyzm, wampiryzm i inne mroczne klimaty) na maturze wtrąciłem wątek Dantego ale podpisłem go jako "DANTE INZAGHI" i przez pół godziny burza mózgów bo coś mi się kojarzyło że ich było dwóch co ten drugi napisał.....olśnienie przyszło Inzaghich było dwóch Filippo i Simone jeden grał w Milanie drugi w Lazio


Słaby to nie do końca takAle ostatnio w markecie widziałem browar dla Ciebie o zawartości alkoholu 5,6% (standardowo jest 5,4% )

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium