SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148232

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Arti,też jeszcze u nas je pamiętam.Chciałem zrobić zdjęcie autobusu z przyczepą,ale nie chciał mi się w aparat zmieścić A jak odchodziłem dalej,to ludzie mi wszystko zasłaniali;.
.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Elo

Dziś w robocie kolejny żołnierzyk nie wytrzymał ale pierwszy rz koleś zjechał na zajęciach z .......musztry!!! i to w deszczową pogodę i przy średniej temperaturze!

No cóż taka młodzież

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zayebista młodzież.Okopać kogoś w dziesięciu z kolegami i udawać twardziela to fajnie.Walnąć ścieżkę w nosa,albo pociągnąć lufkę,do tego wielu jest zdolnych.Sport dla takiego to podnoszenie ciężarów tych procentowych przy telewizorze.Pójdzie taki do wojska i robi się jak dzidziuś,bo płacze w nocy do poduszki że mu źle,szcza w łóżko i osłabnięty jak trochę postoi na dworzu.A jak ktoś z przełóżonych krzyknie,to prawie zawał murowany

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
wlasnie widzialem w panoramie jak pokazywali te autobusy w szczecinie co wlejal slaby na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Słaby nic dodać nic ująć trafna charakterystyka obecnej młodzieży na szczęście zdarzają się wyjątki

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
psychol

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
?????????????Że kto?????????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Słaby nic dodać nic ująć trafna charakterystyka obecnej młodzieży na szczęście zdarzają się wyjątki

Ktoś o mnie mówił?

W sumie to zobaczymy jak ja będę lał w łóżko

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-08-23 20:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
U nas lali w łóżkach...ale tych którzy bez obcinki śmieli się na nich położyć jak byłem w armii,ale wtedy było coś takiego w wojsku jak coś co jest tsunami

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
?????????????Że kto?????????

żeleś,bo żeby tak się pastwic nad biedną,bogu ducha winną młodzieżą

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium