SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148198

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to kolejna bajka.Mam XPeka i jak go załatać,żeby nie żarł wirusów?????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
To już do artiego lub zgłoś się na forum o kompach Po studiach bede mógł Ci an to odpowiedzieć:D
Pytanie: oglądacie mecz>? ****a Manchester przegrywa po pierwszej połowie

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-08-29 21:32:55

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-08-29 21:35:24

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
THE1ROCK ja sie nie kłócę. To jest tylko dyskusja. Dobrze że masz wiedzę na ten temat i zabierasz głos tylko mam wrażenie że czasami szybciej piszesz niż myślisz. To nie jest obraza. Czasami troszkę zwolnij i dwa razy przeczytaj co napisałeś zanim wyślesz. Pozdro.

PS. Słaby sorki nie zauważyłem twojego pytania. Istota problemu z wirusami polega na filozofi systemu. W skrócie Winda jest bardzo popularna (75% udziału w rynku komputerów domowych) więc większość cybermend robi virusy pod nią. Pod Linuxem też są virusy ale zasada działania systemu w znaczącym stopniu ogranicza jego działanie a wręcz uniemożliwia je. Następną kwestią są błędy w systemach operacyjnych tzw. dziury (w dystrybucjach linuxa też występują) które trzeba łatać. Microsoft nie spieszy się z łataniem dziur bo nie musi rynek i tak wchłonie jego produkty natomiast środowisko zwolenników Linuxa czasami nawet w ciągu 2-3 dni od ujawnienia dziury tworzy łaty (w Windzie bywa że nawet 6 miechów nic nie robią).

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Arti a tak z ciekawości jakie są łaty do Winda?. Ok więc tearz jak będe coś pisał to przmyśle czy ma to sens i czy to będzie dobre.
Pozdro

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-08-29 21:44:44

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Kwestia połatania WinXP to złożony problem i zwykły użytkownik raczej sobie nie poradzi. Wspominałeś coś o koledze może on Ci pomoże. Ja musiałbym zrobić to na żywym organiźmie a przez posty się nie da.

Jakie są łaty? Przede wszystkim Service Pack (w tej chwili nr 3 ale są z nim problemy) ale też indywidualne poprawki które wydaje Microsoft. Jest tego dużo, rzekłbym bardzo dużo. No i regularny monitoring systemu i sprzątanie śmieci.

Zmieniony przez - artiboy w dniu 2008-08-29 21:48:56

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja bym tych co wirusy w sieć puszczają skazywał na treningi SW,żeby służyli za makiwary. Można by było na nich sprawdzać techniki,których lepiej nie robić na kolegach i koleżankach z maty...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
zacznijmy od tego że Linux jest darmowy.
Do pobrania choćby z internetu m.in dlatego posiadacze Linuxa nie muszą martwić sie o naloty policji przed czym często gęsto drżą posiadacze windowsa.
Obydwa systemy mają wady i zalety,dużo by pisać...W skrócie moze powiem tylko tyle ze Linux jest bezpieczniejszy ale za to znacznie trudniejszy do opanowania.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
słaby 56
Arti a ty jakiś informatyk jesteś? Poszukam jutrto w sieci jakiś łatek zobacze co w necie piszczy. Mówisz ze to sprawa złożona. Kiedyś ją rozwiąże bo akurat moim priorytetem będzie bezpieczeństwo.
QUEBLO dobrze mówi. Dla komputerowców linux, dla graczy i laików (nie mówię że nim jesteś słaby) Wndows.

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-08-29 21:53:37

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Moim priorytetem też jest bezpieczeństwo.Artiego i Żelesia takżeTylko każdy robi w swoim wymiarze...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja dopiero zaczynam. Ale kiedyś mam zamiar opierać na tym zarabianie pieniędzy na chleb

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium