SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148274

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No generalnie to ja mam na 7.00 ale co tam,ostatnio mało śpię.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Tylko ja się lenię. Miałem iść jutro pobiegać, ale trochę chory jestem, więc odpuszczam Ostatnie dni lenistwa już mi zostają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Pozdro
Nie chciałem wiedzieć ile zarabiacie ,ale jak już wszyscy to wszyscy ja teraz nie zarabiam nic ,żyje z oszczędności i szukam czegoś ,ale przy normalnej robocie nie zarobiłem nigdy więcej niż 2000 (kurva żenujące )

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
To ja Wam powiem, że na promocjach to miałem od 7 zł/h do 10, a teraz w fabryce to dwunastkę na godzinę robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No jak na stolicę to naprawdę niewiele.Ja tam o kasie mogę pisać,dla mnie to żaden wstyd ile zarabiam,nie jest to wiele,ale jakoś daję radę.Najważniejszze,że że nie kradnę.


Matt-a na promocjach to jako Mati,czy Ania robiłeś?????Tylko się nie denerwuj...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-08-24 01:10:44

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
No Słaby, to fakt, na promocjach więcej dziewczyn jest, ale to też taki plus, że jest więcej fajnych koleżanek A ksywka do mnie przylgnęła i się już dawno przyzwyczaiłem, poza tym grunt to dystans do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No na promocjach,to fakt,że dziewczyny raczej fajne można spotkać z wyglądu,ale z charakterem bywa różnie.Co któraś wyżej sra niż dupę ma...Księżniczki w dupę kopane...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
No cóż, samo życie Bez takich byłoby nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
I co niektóre na autach lepiej ode mnie się znają

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Po mojej robocie przy jogurtach w marketach nie moge podzielić waszych opinii

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium