SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148218

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Weekend jest a w bibliotece nie chciała mi dać wypożyczyć ksiązki bo powiedziała ze listy jeszcze nie ma. No co QUEBLo chciałem brać z Ciebie przykład

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Lepiej sobie poszukaj lepszego przykładu,mniej zdemoralizowanego

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja tam do QUEBLO nic nie mam ale ciekawe co by było jak bym go spotkał pewnie by mi wy***ał strepa, zabil, pokroił i zakąpał łopatą w lesie

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
przykładem jestem za***istym,ale Ty jesteś nieletni...to w sumie z tych rzeczy które ja robie to mozesz tylko chodzic do szkoły i na siłke

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
A do apteki ?

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja tam Quebla widziałam i był potulny jak baranek

Tylko na forum kreuje sie na takiego twardziela

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
no..byłem tak potulny ze aż cała nerwowa łaziłaś w tą i z powrotem...jakbyś ADHD miała...
PS: I nie tłumacz sie stresem przez zawodami bo sama tu wszystkim mówiłaś ze na nic nie liczysz bo zbyt długa przerwe miałaś...

Rock,do aptek to z kolei ja nie chodze

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
No to chyba i ja muszę sie z nim kiedy zobaczyć i sprawdzić czy on taki twardy jest Ale może najpierw poćwiczę sprint żeby pitem w razie co....

QUEBLO to dobrze ja też nie mam zamiaru chodzić i kuc w pupke przynajmniej przez najbliższe pare lat

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-09-05 22:25:28

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
QUEBLO to dobrze ja też nie mam zamiaru chodzić i kuc w pupke przynajmniej przez najbliższe pare lat

ja w ogóle nie zamierzam. Szkoda kasy na to

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
No ja raczej też i pewnie tak będzie chyba że jakaś nagła sytuacja będzie tego wymagać

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium