SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Beatkaa dziękuję!Zdaję sobie sprawę z tego,że pomaganie nam tutaj przez nasze "mądre głowy" jest tylko ich dobra wolą, ale ciężko mi jak ciagle obrywam.Mogę miec bacika nad sobą ale kurcze jak zapodaję rozkład diety i treningu przez cały tydzień to nikt(prawie) sie nie odzywa a ja jestem z siebie taaaaka zadowolona,że wszystko robie git.Aż tu nagle a ja nie wiem o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
oj tam oj tam, ja też nie dostaję odpowiedzi zawsze tego samego dnia, bądź cierpliwa a jak ktoś napisze, że czegoś nie powinnaś robić, to tylko dlatego, że chce żebyś zaczęła to dobrze robić
powoli i do przodu !

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
No widzicie opieprzac to wszystkie!Ja nie chce niczego na tacy...zawsze prosze o wskazówki.Kurcze mam dośc-idę poryczec(hormony szaleją-chyba)Może odezwę się jutro-dobranoc wszystkim!
To nie było do Ciebie Beatko...

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-15 20:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Zizia stara baba jesteś jak ja, a rozczulasz się nad sobą jak małe dziecko.

Weź się w garść kobieto. Nikt nie pisze źle, dużo pisze źle

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
No mam nadzieję,że to przez @...ech zawrzało tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ej no Zizia, spokojnie, nikt tu nic źle dla Ciebie nie chce ! prześpij się, odpocznij i wracaj jutro z nowymi siłami

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tez mam @
to juz mamy klub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
A ja już nie mam i dobrze, bo się jutro mierzę

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam @ 2 tygodnie w miesiącu i żyję i ja, i moje otoczenie I wszystkim jest dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium