SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dwa dni bez treningu za to praca w ogrodzie:) dzisiaj trening z piłką jw... szkoda tylko,że nikt nic nie skrobnie, takie pisanie sama ze sobą wcale nie mobilizuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co, nie piszesz sama ze sobą. Dowód? Przeczytałam calutki wątek (tak już mam jak pewien typ osobowości podobny do mnei mnie zaciekawi) i choć sama jestem na tym forum od niedawna, doskonale rozumiem ból Twojego niejedzenia mięsa. Sama zawsze byłam niejadkiem, któremu jabłko bądź dwa zastępowały cały posiłek. Obecnie gdy już odstawiłam wszystko co słodkie, choć słodyczy nei jadam(owoce, miód - dawniej tak) czuję się inaczej. Waga bez zmian a te piekielne cm z brzucha spadły. Czasem trzeba się tylko pilnować i wszystko będzie OK.
Jeśli chodzi o białko: dorzuć jeszcze groch, fasolę i cieciorkę (ciecierzycę). Jeśli nie jesz chemii, nie powinno Ci brzucha wywalić, chyba, że zjesz ok 300g fasoli białej. Od nadmiaru nie takie historie się działy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dziękuję bardzo za odpowiedź:)dobrze wiedzieć,że moje wypociny ktoś czyta...słodycze niestety to moja zmora, ciężko mi bez nich.Potrafię wytrzymać kilka dni a potem rzucam się na czekoladę jak szczerbaty na suchary.Muszę przyznać,że jest to jakieś antidotum na smutki-szczególnie teraz kiedy aura nie tak jaka lubię(nie lubię jesieni)stres, trochę problemów w domu(zresztą kto ich nie ma!).
Z mięsem różnie bywa-trochę zjadam, ale zdecydowanie wolę np ziemniaki(i to pieczone, smażone)co przy redukcji nie jest dobre.Ale jak widać nie poddaję się i staram się myśleć pozytywnieA co z tego wyniknie zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Ciągle mnie wyrzuca ze strony czy jest to problem tutaj czy coś u mnie nieteges?
Dzisiaj do treningu z piłką dodam 20 min aeroby-wystarczy?Czy może coś zmienic?
Dodaję miskę na dzisiaj:)





Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-24 11:42:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
moja miska na dzisiaj
do tego warzywa:ogórek kiszony i świeży, pomidor, por
suple:belissa(na włosy), magneB6




Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-25 17:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dzisiejszy trening
Obciążenie 5,5kg na łape
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) 3x15
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)3x15
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 3x15
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 3x15
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 3x15
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 3x15
9.odwrotne brzuszki z piłką 3x25
10.brzuszki skośne na piłce 3x25
11.brzuszki na piłce 3x25
ćwiczenia rozciągające
Po każdej serii 30 razy skakanka



Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-26 20:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dzisiaj dzień bez treningu jako takiego-za to szybki spacer i długi z małym ok 2godz:)(nogi mam w d...)
Rozpiski na miskę nie robię-nie miałam dzisiaj czasu-zaplanowac.Ostatnio wszystko robie w biegu, gonie jak z piórkiemStąd czasami jem to co przygotuje dla ogółu.
Dzisiejsza miska to mniej więcej:
ś.2 kromki chleba wiejskiego z kiełbasą żywiecką,masło, jajko pomidor,sałata kawa bez cukru
jabłko
o.Zurek z białą kiełbasą z łyżką smietany 12%
kluski serowe z sera półtłustego z maką orkiszowąi jajkiem(plus łyżeczka cukru-wiem wiem...)
K.3 kromki(małe) z masłem i żurkiem
no chyba dzisiaj popłynełam , ale nic to jutro będzie lepiej

Mam pytanie odnośnie chleba na mące orkiszowej(na zakwasie).Upiekłam dzisiaj i nie mogę się najeśc...mmmniam!
No i czy któraś z Pań "matek dyrektorek" tu zagląda

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-26 20:24:36

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-26 20:25:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Hmm chyba zostałam sama ze sobą
Czy moge prosic o jakieś wytyczne?Coś zmienić, poprawić?
Miska na dzisiaj:




CZY MOGĘ PROSIC O USUNIĘCIE FOTEK Z POCZĄTKU WĄTKU?-DZIEKUJĘ

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-27 15:03:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
Zizia1, witaj :) Właśnie przeczytałam Twój dziennik. Nie jesteś sama. Życzę mobilizacji i wytrwałości.

P.S. Nie jestem znawcą w tym temacie. Nie chciałabym również wchodzić w kompetencje koleżanek, które "Cię prowadzą", ale jedyne co mogę powiedzieć, to według mnie za dużo masz produktów tj. mleko, masło, sery żołte, makarony, kiełbasy itp.

Zmieniony przez - NatalkaoOo w dniu 2011-10-27 16:21:57

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
NatalkaoOo witaj i dzieki za rady:)ja zdaje sobie sprawę,że nie jestem sama i wiele koleżanek podczytuje tylko kurcze coraz większe mam watpliwości co do tego,co robię i jem.
Obli swego czasu napisała,że mięso tłuste ok,czyli zrozumiałam,że np kiełbasa krakowska, żywiecka ok.Zreszta nigdy nie jadłam tyle mięcha co teraz i staram sie jak mogę,żeby nie miec jadłowstretu.Czasami podbijam białko np soczewicą, fasolą etc ale potem mam takie rewolucje,że odechciewa mi się zdrowego żywienia.Mleka wg mnie jest niedużo bo dodaje go do koktajlu białkowego i od czasu do czasu do owsianki.A może masz rację????!
Kiedyś chyba Aga napisała ,że bez mleka da się obejśc-no ale mów to dziewczynie wychowanej na mleku prosto od krowy(jak ja za nim tęsknie!) i innych świeżutkich produktacch typu ser biały, masło(robione przeze mnie w prawdziwej maselniczce) itd...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium