SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Ja mam swój ulubiony przepis z ciecierzycy - prosta zupa albo potrawka
Czosnek, pomidory, trochę bulionu warzywnego, ciecierzyca, natka pietruszki, dowolne przyprawy. Można dodawać właśnie w takiej kolejności. Potem część ciecierzycy miksuję i jest fajny krem z latającymi kulkami ciecierzycy. (takie coś: http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_wloska/zupa_ciecierzyca/przepis.html, bez makaronu, rozmarynu, różna gęstość itp.).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Mam pytanie odnośnie mięśni brzucha... robiłam dzisiaj trochę brzuszków prostych i cos sie podziało ...tylko nie wiam jak to wytłumaczyc.Złapał mnie jakby skurcz (jakby coś w srodku się zwinęło w kulkę)zaraz pod żebrami, prawie po srodku po prawej stronie.Nie zdarzyło sie to pierwszy raz i zastanawiam sie czy to cos poważnego?Zdarza sie to czasami bez powodu(nie cwiczę)...kurcze co jest?Mądre głowy macie jakis pomysł?


Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-09-21 12:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skórcz, .. nie jestes wystarczajaco rozgrzana musisz sie rozgrzac i porozciagac przed treningiem oraz zachowac odpowiednia odległośc miedzy cwiczeniam a jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Ok dzieki Obli:0 tylko mnie sie to zdarza czasami tak poprostu jak nic specjalnego nie robię.Siedząc przy kompie, oglądjac Tv itp....
koleżanka zasugerowała ,że moze cos od woreczka żółciowego...poszperałam w internecie i to chyba nie to, bo nie jest to jakis piekący ból tylko tak jak opisałam wyżej...no i czemu tylko w tym miejscu?Czasami mam wrażenie ,że cos wlazło pod żebra i sie plącze

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-09-22 16:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
od jedzenia tez mozna miec kolke czyli skórcz, nie szukaj od razu chorób
moze ci minerałów brakuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
hmmm nie szukam chorób tylko dziwi mnie cos takiego.Po takim skurczu miejsce boli jak diabli (mięsnie) przez kilka dni-jakbym dostała od kogos pałką i miała siniaka...jak pisałam to tak jakby coś sie w środku skreciło w kulkę...dzieje sie tak od urodzenia pierwszego synka czyli jakies 7 lat.Przypominam sobie o tym jak zaboli...
No chyba że ja już mam tak rozlazłe i porozchodzone mięsnie ,że lataja gdzie chcą



Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-09-22 16:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to mi przypomina maja sasiadke ktora po blizniakach ma cos takiego
mowi ze jej sie w czasie ciazy cos raz tak jakby naciagnelo i od tej pory to miejsce jest takie dziwne ze jej sie miesien jakby kurczy ..

skórcz tak wyglada ze czasami ma sie wrażenie kulki, sprawdz z minerałami, magnez potac wapn, moze pomoga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
oki dzieki wielkie!zapodam sobie magneb6 -brałam w ciązy na skurcze łydek-sie zobaczy...
Mam jescze pytanie odnosnie diastasis.Czy to może się wrócic?

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-09-22 17:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
No i wracam jak ta córa manotrawna...przyjmijcie i przebaczcie
Jak pisałam wczesniej brakuje mi czasu, będę sie starac cwiczyc cokolwiek w domu, no i za miske sie biorę...bo zapusciłam ja straaasznie
Dzisiaj pomeczyłam sie trochę -zapodałam sobie stary trening z piłką,mały plątał się wszędzie ale dałam rade:) a wygladało to tak:
15powt x 3 serie
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) 5,5kg na rekę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) 5,5kg na rekę
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)5,5kg na rekę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)5,5kg
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 5,5kg na rekę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 5,5kg na rekę
9.Brzuszki 3x25
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) 3x25
w międzyczasie skoki-skakanka ok 35 razy po każdej serii
tyle...
spociłam się strasznie i myslałam ,że puszcze pawia
0j zasiedziało się ciało...


Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-10-17 20:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dzisiejszy trening:)
ale mam zakwasy!
Obciążenie 5,5kg na łape
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) 3x15
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)3x15
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 3x15
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 3x15
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 3x15
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 3x15
9.odwrotne brzuszki z piłką 3x25
10.brzuszki skośne na piłce 3x25
11.brzuszki na piłce 3x25
ćwiczenia rozciągające
Po każdej serii(prócz ćwiczen na brzuch) 30 razy skakanka

przy brzuszkach złapał mnie potworny skurcz...cholera znowu to samo pod zebrami po prawej stronie...odpoczęłam robiłam dalej.M patrząc na mnie jak nie mogłam się podnieść pukał się w czoło...

Miska taka sobie...odrzuciło mnie znowu od mięsa, białko dobiłam soczewicą i koktajlem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium