SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Mam paln zgubic brzuch, poprawic wygląd swojego ciała nie szkodząc sobie.Wszystko psuje moja skolioza(oj nastraszyłyscie mnie!).Nie mam pojęcia jak sie za to zabrac-co mogę a czego nie.Nie mam możliwosci (przynajmniej na razie)cwiczenia na siłowni więc stad moje "zagubienie"Na siłowni zapytałabym trenera i tyle...Wbiłam sobie do głowy,że musze zmienic sposób odzywiania(choc nie był taki najgorszy) ale zorganizowanie sobie treningu to dla mnie czarna magia.Nie wiem jak często cwiczyc ,żeby było dobrze(podobno miesnie musza sie zregenerowac) no i jakie cwiczenia wykonywac.Mam płyte z cwiczeniami-plan na cały tydzień ale to z kolorowej gazetki(Shape) i pewnie mnie skrzyczycie ,że to g...
terco:) dzieki zajrzę do Ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie strasz sie, w mojej rodzinie jeden facet ma skoliozę, i zaczął mu sie garb robić- tzw okragle plecy, łopatek juz widać nie bylo, nie licząc pogłębiającej sie lordozy, do tego doszły przykurcze , bóle krzyża które skończyły sie wypadnięciem kręgu w głupich okolicznościach na spacerze, dzięki ćwiczeniom do których sie w końcu dal zmusić , ma teraz piękna postawę i nie chodzi o to ze nagle sie wyleczył, ale ze jego mięśnie sa rozluźnione, nie ciagna mocniej w jedna strone, i trzymaja kregoslup prawidlowo, stoi prosto, ma wglebienie miedzy lopatkami....

ty musisz walczyc z tymi wlasnire tendencjami, krzywy kregoslup jest, juz za pozno na jego wyprostowanie ale zsotja jeszcze miesnie, te beda albo go dalej przekrzywaiac albo trzymać prościej i to od tego czy będziesz ćwiczyć je zalezy, tylko i wyłącznie.

Diete wpisuj do korekty
Trening, zacznij od czegos, chcesz shapea to zrob te 4 tygodnie, pisz co robisz, poradzimy conieco
trzeba od czegos zaczac, i tak powtarzanie nie starcza, bedziemy pchac dalej, ale trzeba miec co pchac
I trening korekcyjny ktory masz robic tez pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Tak zrobię dzieki:)Teraz czytam Terco i jej trening-hmm ale ja nie mam takiego sprzetu...Pomyslę napiszę-skorygujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Dodaje rozład michy na dzisiaj-może byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kalorycznie lepiej, ale nie trzymasz rozkladu. za malo białka i wegli, za duzo tluszczy.
kabanosy wywal,
szynka jesli wlasnej roboty to ok, jesli kupna staraj sie unikac.


nie nasladuj treningow Terco, ona ćwiczy cale zycie i jest zaawansowana. Ty musisz sie najpierw 'rozruszac' przyzwyczaic miesnie, stawy, sciegna do pracy. pocwicz przez miesiac shapa, pozniej napisz nam do jakiego sprzetu bedziesz mogla miec dostep, zaproponujemy jakis trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
zizia1 dostałaś zalecenie, żeby warzywa wliczać? Jak nie to wywal je z menu.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
agak piszesz "za malo białka i węgli"białko-czy mam dodac jakis posiłek mięsny(rybny) i wystarczy? A wegle -to dodac jakis owoc czy owsiankę,makaron,ryz,kaszę, chleb żytni-bo tego raczej mam unikac.Tłuszczu duzo bo zjadłam awokado(uwielbiam)ale to chyba zdrowy tłuszcz...no i ten kabanospostaram sie unikac takich rzeczy.Szynka jest ze sklepu ale z tych "lepszych"-smakuje jak domowa:)
martasi nie miałam żadnego zalecenia odnośnie warzyw...no i mam nadzieje,że chodzi Ci o nie wliczanieich w dziennik a nie zrezygnowanie z nich w posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Aaaa i jeszcze jedno zaczynam Shepa od poniedziałku...a w domu mam rowerek, orbitek i wioslarza(wszystko podstawowe modele)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
szynka smakuje jak domowa bo ma duzo sztucznych polepszaczy smaku i innego syfu. na codzien staraj sie unikac. czytalas linki, ktore Ci wkleiłam kilka stron temu o ukladaniu diety?
masz dać tyle białka, węglowodanów (cytat Obli: Na razie jako zrodla weglowodanow proponuje jedynie owsianke, warzywa straczkowe kasze gryczana, ryz pelnoziarnisty i owoce (1 dziennie)
do tego warzywa w nieograniczonej ilosci) i tluszczy żeby się zmiescic w kcal i proporcjach zaproponowanych przez Obli. najlepiej w 5-6 posiłkach dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
chodzi Ci o nie wliczanieich w dziennik a nie zrezygnowanie z nich w posiłkach
Dokładnie tak, jemy dużo, ale nie wliczamy

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium