SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


dzisiejsza misa
Warzywa :sałata, pomidor
doliczyc nalezy białko wypite po basenie na siłowni syntha truskawka z mlekiem tylko nie wiem ile to kcal i reszta
Aga rozciagam się zawsze-raz mniej raz wiecej zależy od czasu Właśnie wróciłam z basenu-40 min intensywnego pływania, 5 min babelków i jestem jak nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
właśnie, zapomniałam, że baseny są mało zapchane w dni 'meczowe'

białko wliczasz. na opakowaniu powinnas miec info dot. kcal. porcja ma zazwyczaj troche ponad 100kcal i 20g białka + mleko.

nie podobają mi się czeresnie w takiej ilości, bez białka w tym samym posiłku. Czereśnie to słodkie owoce, mają dużo cukru, ogranicz i jedz je z mięsem
Truskawki sa dużo lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Miska na dzisiaj białko oczywiscie porcja 44g ale proporcje prawidłowe(nie chciało mi sie przeliczac)
Ha czereśnie z mięsem?Nie wpadłabym na to-nastepnym razem spróbuję.Teraz sezon na owoce i objadam się nimi bo uwielbiam, ale zdecydowanie wolę truskawki.Mogę je jeśc zamiast wszystkiego lub (i) do wszystkiego
A jak to jest właściwie z owocami mozna przez cały dzien czy tylko do południa?(obiadu)
No i jeszcze pytanie natury kosmet.-brzuchol spada-fajnie
ale teraz jest pomarszczony okropnie(choc uzywam żelu ujędrniającego), czy macie jakies sprawdzone metody na to cholerstwo?Czy poporostu należy czekac cierpliwie sam się "wstapi"Jak to u Was było?




Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-06-10 10:23:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
ja wczoraj dałam garstkę czereśni do podsmażanych na teflonie mięsa i szparagów - pycha taka nuta

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
dlatego ja owoce jem w sałatkach, z mięsem
jak już jem


Zmieniony przez - zouzelina w dniu 2011-06-10 11:24:28

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Oooo fany pomysł z tymi dodatkami-spróbuję-bardzo dziękuję.Ja mam problem z tym,że mi ciagle brakuje czegos słodkiego no i ciagle staram sie czymś to słodkie zastapic Oj długa droga przede mną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Dziesjsza miska
Wczoraj bez treningu, ale za to dzisiaj sie udało
5 min rower (wysokie obciążenie)
150 pajacy
dołożyłam ilosc powt.
15powt x 3 serie między seriami skakanie na skakance 40 x
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) 4kg na rekę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) 4kg na rekę
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 4kg na rekę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 4kg
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 4kg na rekę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 4kg na rekę
9.Brzuszki wg rad Martucca na diastasis 3x25 przerwy ze skakanką jw.
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) 3x25 z przerwami jw
15 min rower (interwały)

A tak mi sie nie chciało!Gril,kocyk, dzieci w ogrodzie ...błogie "nicnierobienie"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Miska jw
Macie jakies sprawdzone przepisy z użyciem odżywki białkowej?
Hmm ciepło coraz bardziej chce mi sie lodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Ziziu, Yosis podawała przepis na lody z odżywki i owoców poszukaj w wątku z przepisami

ja odżywką robię sobie koktajle owocowe a wcześniej, gdy jadłam płatki owsiane, robiłam placki owsiane z odżywką

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-06-12 17:08:32

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
poszukam dziekuję!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium