SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
do jogi mówisz, hmm, myślę, że wystarczy, jak poszukasz jakiejś piłki gimnastycznej najlepiej z pompką od razu (ja kupiłam bez i później musiałam dokupywać )
a co do miodu, to Kochana, jak to nie wiesz? zwróciłam na to uwagę, bo gdzieś rzuciło mi się w oczy, że masz słodkie ograniczać. nie pamiętam może tyczyło się to tylko słodzików

o widzisz tu to było:
https://www.sfd.pl/PO_CIĄŻY_BRZUCH,_INNE-t705283-s4.html

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-05-16 12:23:35

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
oki odstawiam miodzik!(choc to tylko łyżeczka:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
a czy chcemy mieć brzuszek płaski ?



ps. odzwyczaisz się od słodyczy, będzie jadła regularnie węglowodany ze zdrowych źródeł, zobaczysz, że organizm nie będzie się domagał słodkiego

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Kupiłam piłkęzacznę trening wg.obli-na początek dla początkujacychTylko czy moge na razie pocwiczyc np.z butelkami (wyjdzie gdzieś 1,6 na butlę)zamiast sztangielek(zakupie je póżniej).
No i mam pytanie odnosnie brzuszków skosnych na piłce-rozumiem ,że leżę na piłce i wykonuje brzuszki skosne?Czy chodzi tu o leżenie na boku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
czy moge na razie pocwiczyc np.z butelkami
Możesz

A co do skośnych nie ma fotki w wątku Obli?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
martasi :) dzięki juz po treningu-z butelkami oczywiscie(heheh z braku laku...)Fany ten trening tylko piłka ucieka ale mam nadzieje ,że dojde do wprawy
No wiec oto co robiłam:
15 min rowerek
100 pajacy
trening z piłka jn
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) 2x15
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) 2x15
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 2x15
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 2x15
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców) 2x15
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 2x15
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 2x15
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)2x25
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) 2x25
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)2x25
15 min rowerek
troche cwiczeń rozciagajacych
najwieksze trudności miałam z brzuszkami skośnymi-jest fotka u obli-więc chyba dobrze zabrałam sie do tego, no ale mimo wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Miska na dzisiaj
No i mam pytanie odnosnie wczorajszego treninu czy jest ok-czy coś dodac/zmienic?Jak często cwiczyc ww.Czy można zrobic taki wariant:
pon, wtorek-trening z piłką
środa-rowerek 40 min, pajace-coś jeszcze?
czwartek-trening z piłką
piatek-to samo co w srodę...

No i uprzedzam pytanie odnośnie weekendu-często poza domem-jak jest pogoda to w miare aktywnie(wycieczki w góry i takie tam...)


Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-17 10:26:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
cześć Ziziu a ile te butelki ważyły ? ważne jest żeby podawać obciążenie, później, jak będziesz już miała hantelki to będziesz mogła robić progres ciężarowy z tygodnia na tydzień piłka ucieka, ale tylko na początku, zobaczysz, już niedługo będziesz w stanie ja ustabilizować co do treningu to moim zdaniem jest OK (jak ja go robiłam to nie miałam rowerka ani 100 pajacyków więc jesteś twardsza tylko staraj się go dość energicznie wykonywać.
co do Twojego wariantu, to musi się ktoś kompetentny wypowiedzieć odnośnie miski - to całkiem ładnie, tylko zamiast bułek grahamek staraj się jeść chleb na zakwasie aa i nie wliczaj fasolki szparagowej do bilansu - inne strączkowe typu soczewica, ciecierzyca, groch, fasola - tak. nio i ograniczaj takie rzeczy, jak majonez

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
hej Beatko:)pisałam wyżej że jedna butelka to jakieś 1.6 może nie jest to za wiele-ale zmienię na wieksze jak zakupię hantelki.
Fasolki nie wliczac?Kurcze kombinuję,żeby kalorie się zgadzały i inne wartości a juz nie mam pomysłu na cos innego...
Majonezu troszeczkę bo to sałatka taka-ogólnie nie lubie mięsa a tu tego tyle trzeba jeśc

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-17 10:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
a no pisałaś rzeczywiście ale postaraj się dodawać obciążenie gdy zdajesz relację z treningu, zobaczysz Tobie też będzie łatwiej w przyszłości, spojrzysz na swój post z treningiem i już będziesz wiedziała, jakie obciążenie miałaś na ostatnim treningu i jakie możesz sobie na kolejnym użyć.
oj ja też ogólnie nie jestem mięsożerna, a owoców morza nie lubisz? albo podrobów typu wątróbka, serca i żołądki? nio i może sobie jakoś fajnie te mięsa doprawiaj? ja używam wielu przypraw np. bazylii, tymianku, oregano, curry, kurkumy, papryki mielonej, imbiru, liścia lubczyka itp

Kurcze kombinuję,żeby kalorie się zgadzały i inne wartości a juz nie mam pomysłu na cos

ależ spokojnie, uczysz się poza tym jak Ci będzie gdzieś kilka gramów brakowało albo będzie o kilka za dużo to nic się nie stanie.

a do sałatki to może oliwę z oliwek byś mogła dodawać? ja używam też oleju lnianego

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-05-17 10:53:25

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium