SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414



Do powyższych dokładam zawsze warzywa ale jakos tego nie wpisuję-tak więc dzisiaj ogórki zielone ,konserwowe ,por,koperek, pomidor
Micha na dzisiaj-znowu kombinowanie z białkiem Czy ktoś może mi odpowiedziec na pytanie odnosnie tego białka w koktajlu?
Czy w związku z tym,że skończyłam karmic obcinamy kcal?
Popołudniu podam wymiary z wczoraj bo jakos to mi umknęło i nie wpisałam...tylko tabelke porównawczą musze zrobic.

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-06-07 11:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz malo kalorii nie trzeba obcianac
Juz o bialku wspominalam bcy zobaczyla w dziale
https://www.sfd.pl/Suple__rekomendowane_przez/dla_Ladies_SFD-t692176.html
https://www.sfd.pl/Bialko_dla_kobiet-t666389.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dziękuję-chyba zdecyduję się na Olimp Whey Complex.Mam nadzieje ,że bedzie ok.Raz dziennie po treningu takie białko wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
nie chodzi o to, żeby odżywkę białkową pić raz dziennie, tylko żeby uzupełnic podaż białka odżywką jak nie jesteś w stanie zjeść białka z naturalnego źródła.
smakowo polecam syntha matrix ciasteczkowy (nudzi się dopiero po 5kg )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414



dzisiejsza misa
Wczorajszy trening to jakas godzinka biegania -troszke posiłkowałam się szybkim marszem , bo myslałam ,że płuca wypluję.Mieszkam w górach i w jedna stronę było cały czas pod górkę no a spowrotem to juz lajcik
Aga Hmmm ciasteczkowy-pomyślimy ja uwielbiam kawę,czekolade i truskawki i chyba coś takiego będę szukac.A ten cisteczkowy to jakiś biszkopt czy czekoladowe ciacho?Tym białkiem mam zamiar właśnie podbijac ilosc białka w diecie bo zawsze mam z tym problem , no i z tego co pamietam smakuje lepiej niż mięso(oj nie przepadam za nim)

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-06-08 22:08:16

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-06-08 22:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
dzisiejszy trening
5 min rower (wysokie obciążenie)
150 pajacy
12powt x 3 serie między seriami skakanie na skakance 40 x
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) 4kg na rekę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) 4kg na rekę
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 4kg na rekę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 4kg
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 4kg na rekę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 4kg na rekę
9.Brzuszki wg rad Martucca na diastasis 3x25 przerwy ze skakanką jw.
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) 3x25 z przerwami jw
15 min rower (interwały)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
syntha moccachino tez smaczna jest to a`propos kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Zizia, ale jak nie dokładasz ciężaru z treningu na trening (nie pamiętam już, nie masz więcej) to zwiększ liczbę powtórzeń w serii do 15

nie jadłam ciasteczek o smaku biała ciasteczkowego białko jest słodkie (przy większej ilości wody już mniej) i pływają w nim bezsmakowe kawałki czekolady. Generalnie jak nie jem slodyczy to wszystkie białka bardzo mi smakują. A jak zaczynam jeść syfy to białka mi nie wchodzą... więc w razie czego nie rezygnuj jak za pierwszym razem Ci nie zasmakuje, spróbuj za tydzień ponownie

o ja o ile kawe uwielbiam to wyrobów (jogurty, ciastka, czekoladki) o smaku kawy nie cierpię. pewnie z białkiem miałabym tak samo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Dzięki dziewczyny-teraz wiem juz konkretnie co i jak odnośnie białka
Aga zwiekszam ilośc powtórzeń do 15.Mam ogromne zakwasy w udach(nie mogę normalnie chodzic po schodach)Nie wiem czym jest to spowodowane tym wtorkowym biegiem(oj dałam sobie w kośc) czy wczorajszym rowerkiem z najwyższym obciążeniem Jakieś maści tabletki pomogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
niewiele pomaga
możesz spróbowac gorący przysznic na nogi, albo lekki bieg/marsz, kilka przysiadów + rozciąganie

rozciągałas się po treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium