SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zizia - redukcja ,)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
no ale jak wzięłam sam trzonek to już było ciężko (choc to tylko kg)a co z reszta !kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Dziś ciężko, za tydzień za mało, za miesiąc się będziesz śmiała z 1kg obciążenia

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
ja nie mówię,że będę machac kg...kiedys na siłowni machałam 2 kg i było ok więc pytam czy nie zacząc od 2,5 bo macham 2 dni butlami (po 1,6) i troszke boli...
No i jak często sie zmiania te ciężary-co miesiac?



Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-18 15:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
najlepiej kup takie hantle, na które można dokładać obciżenia, w ciągu 2 miesięcy będziesz potrzebować 2x10kg, dobrze było gdybyś kupiła też sztangę 10kg o tej samej średnicy co średnica gryfów malych do hantli + 50kg obciążenia (różne talerze, np. 4x 2,5kg, 4x5kg, 2x10kg). to takie miniumum
+ grube gumowe wycieraczki, żeby nie obić podłogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
DZizas przecież ja ważę 50 kg tyle mam podnosic?!
Co do hantli to ja mam problem z noszeniem małego przez cały dzień(wazy jakies 10 kg) i mi pod koniec dnia kregosłup napinkala...
Ja tu myslę,że 4kg na rękę będzie max a Ty piszesz kochana o takich obciążeniach...kurcze czy ja dam radę?

Aaaa i jeszcze pytanie odnośnie cwiczeń innych niż piłka(w inne dni) może byc basen -pływanie żabką(bo tylko tak umięjakies 40 min?



Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-18 18:45:30

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-18 18:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Wczorajszy trening to 40 min pływania na basenie
cwiczenia rozciągajace

moja misa na dzisiaj
Jakby nie było muszę kombinowac ,żeby była dostateczna ilosc białka a czasem weglowodanów(tłuszczy zawsze wychodzi w sam raz a czasem za duzo-wiec muszę się pilnowac):)


Trening na dzisiaj
10 rower
100 pajacy
100 pajacy
trening z piłka jn tylko zamiast sztangielek nadal butelkij- 1,6 każda
1.wyciskanie sztangielek(but..) płasko (klatka) 2x15
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) 2x15
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 2x15
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 2x15
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców) 2x15
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 2x15
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 2x15
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)2x25
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) 2x25
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)2x25
10 min rowerek
troche cwiczeń rozciagajacych

No i mam pytanie odnosnie treningu
Strasznie boli mnie kregosłup(dolna częśc) ,kiedys mniej(pewnie wina noszenia małego) teraz jakby troszke bardziej.Czy to moze byc wina obciążeń, czy samego treningu.Staram się wykonywac tak jak podała to Obli.. może mi ktoś pomóc-co robic?


Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-19 19:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
:)
dzisiaj bez rozkładu miski...oj nagrzeszyło się!Do południa wszystko fajnie
2 jajka + wędlina
100g tuńczyka
jabłko
popołudniu wyłączyli prad, a jako że my mamy wszystko elektryczne trzeba było na obiad zamówic cos do doma i padło na pizze zjadłam dwa kawałki...ech.Sama nie wiem ile to kcal i wszystkiego innego-wiec daruję sobie rozpiskę.POza tym dzisiaj dzień bez treninguAle obiecuję poprawę!:)
Hmm tak piszę sama do siebie ale jakby co to czy ktos może mi pomóc w sprawie treningu:Jak często, jak długo,jakie obciążenia żeby byłko ok?

Aaaa czy mogę prosic o zmianę tytułu mojego watku na : Zizia-redukcja;)

Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-20 20:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Miska na dzisiaj-dzień bez treningu-no chyba że policzę prace w ogrodzie;)


Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-21 21:31:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414


Miska na dzisiaj

Dzisiejsze pomiary:
waga było52 jest 51:)
Obwód w biuście : tutaj nie mierzę
Obwód pod biustem : 77 bz
Obwód na wysokości pępka : było82 jest 81
Obwód bioder : było 91 jest 90
Obwód uda góra : było 52 jest 51
Obwód łydki było 33 jest 32

No chyba nie jest tak źle chociaz nie tego sie spodziewałam.Z brzuchem jest tak,że rano jest mniejszy a potem "rosnie pęcznieje" :((


Zmieniony przez - zizia1 w dniu 2011-05-23 10:37:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Kupiłaś już obciązenie?
Możesz kupić 40kg.
Z samymi butelkami dużego pola manewru nie masz. Możesz ew. dorzucić trzecią serię na wszystkkie ćwiczenia poza brzuchem.

Nie jestem lekarzam, ale podejrzewam, że masz słabe mięśniee pleców, które nie trzymają kręgosłupa i dlatego Cię boli. Rób dokładnie, powoli, technicznie wznosy z opadu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-25 kg

Następny temat

gruszka85/reaktywacja

WHEY premium