SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdetermninowana prosi o pomoc!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Jaki on prawdziwy zytni, jak to jest mieszany chleb na drozdzach I jeszcze z tluszcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
chleb żytni skład: mąka żytnia 2000, woda, sól
do prawdziwego mu daleko

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
mnie się nie chce piec i łazić po piekarniach "w poszukiwaniu chleba" to sam ryż i płatki owsiane praktycznie wpyerdalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3588
hehehe, kurzce, to może rzeczywiście lepsze będą placuszki owsiane do szkoły Bo ten chleb to w szkole jadłam Kiedys widziałam na SFD taki fajny przepisik na tosty owsiane, wiec moze skorzystam A może nawet jakiegos shake'a sobie zrobie?? To juz by lepsze chyba było

Dobra, zaraz lece cwiczyc, dzisiaj treningB + aeroby 35 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale niezaleznie od wyszystkiego nei musisz tyle chleba wsuwac, jedz warzywa, buraki, marchew, fasolki i inne strączkowe,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3588
Okej, dziekuje za rady Ograniczę się więc do dwóch kromek dziennie Chciałam dzisiaj już zrobić ten zakwas, ale mama powiedziała mi, że przychodzi dzisiaj jakis facet, który w kuchni ma nam robić coś z wodą, coś będzie montował, więc z kuchni dzisiaj nie skorzystam:'-( A szkoda, bo znalazłam fajny przepisik

Co do treningu, to dzisiaj i jutro mam wolne No, dzisiaj jeszcze tylko basen będzie. Mam lekkie zakwasy w nogach i tyłku Ale to dobrze Wczoraj tata mi nawet pokazał poprawną technikę robienia przysiadów ucieszyło go to, ze moje treningi teraz trwają krócej niż wcześniej, bo zawsze mówił mi, że za długo ćwiczę

W domu znalazłam ławkę skośną, nie wiem, może by mi się przydała?

Jestem na słodyczowym odwyku Dzisiaj 6 dzien. Nawet nie tknęłam niczego słotkiego. Do tej pory szło mi łatwo, ale dzisiaj troche mnie do czeolady ciagnie, ale nie dam sie!!
Dawniej ciężko było wytrzymać mi 3 dni bez czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3588
Nie wiem czemu, ale nie moge edytowac wypowiedzi:'-( miało byc "słoDkiego", literowa...:-/ Musze zaczac czytac moje odpowiedzi przed wysłaniem ...ehh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3588
No i micha na dzisiaj:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3588
hej!
Odpoczywam sobie, jutro juz trening A mnie czeka. Miska praktycznie taka sama jak wcześniej, wieczorem wkleje miske na jutro. Dzisiaj robiłam pomiary:

dn. 26.08. 09.09.

TALIA: 73.0 71.0
PĘPEK: 86.2 84.0
UDO LEWE: 56.0 55.7
UDO PRAWE: 57.0 57.1
UDO LEWE ( ŚRODEK ): 50.5 48.0
UDO PRAWE( ŚRODEK ): 52.6 50.3
BIODRA: 94.4 91.7
BIUST: 95.0 91.3
ŁYDKA: 35.0 34.7
BICEPS LEWY: 31.0 30.0
BICEPS PRAWY: 30.0 30.0


Mam taką prośbę. W sobotę jadę na wycieczkę. to będzie taka objazdówka. Będziemy mieli narzucone jedzenie. Rano śniadanie. Pewnie jakieś małe, w zeszłym roku przynajmniej tak było. Później zwiedzanie, obiadokolacja ok. 23 00 (!!!) . No i teraz nie wiem, co zabrać tam ze sobą. Myślałam o jakimś chrupkim pieczywie, bo nie chce zabierac ciastek, czekoladek, zupek chinskich, czy co tam jeszcze. No i teraz tak: Na podróż zapakuje moze z 3 bułki zytnie z kurczakiem, ale co tam zabrac, zeby nie chodzic głodnym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/agataq (pods.s.9, koniec s.53)

Następny temat

Trec sponsoruje: ***Kij'n'Marchewka*** 2012 :o)

WHEY premium