SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie kaloryczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak sie poruszac. Chcialabym zeby ktos mi pomogl zdrowo sie odchudzic. Czy tempo 1-1,5 kg tygodniowo jest zdrowe? Bo o takim myslalam...


Ela
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz juz dobrze. Mam za soba najgorszy tydzien - a mianowicie same warzywa. I ryz. Ciekawe, czy mam juz skosne oczy, albo krolicze uszy.
Ale jest dobrze. Moge juz prawie normalnie jesc, tzn bez makaronow, ziemniakow i masla. Z pieczywa tylko 2 kromki dziennie i to razowca z soja - moj ulubiony. A najbardziej lubie dzien tzw "podkrecania metabolizmu" - moge sobie wtedy slodycz jakas zjesc, albo bulke z maslem, albo cos innego extra. Czekam na ten dzien caly tydzien i to mobilizuje mnie do walki ze soba. Czasem jest naprawde ciezko. Ale naprawde bardzo schudlam i to widac.

Ela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3517
najzdrowsze jest tempo 0,5 - 1 kg tygodniowo...w ten sposob praktycznie wykluczasz efekt jojo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ile kcal powinnam jesc zeby w takim tempie chudnac?

Ela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3517
http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html zobacz ten link, to taki kalkulatorek za pomoca ktorego obliczysz swoje zapotrzebowanie na kalorie. a zeby schudnac 1 kg potrzeba deficytu okolo 7000 kalorii. Moze powiem ci jak ja robie. Mi tam wyszlo zapotrzebowanie 2200, dieta 1500 kalorii da deficyt okolo 700, a reszta zajma sie aeroby, tzn w moim przypadku rowerek (http://www.bieganie.pl/zdrowie/kalkulatory/ukalorie.html). Wychodzi -1000 kalorii dziennie, czyli 1 kg na tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Elu,
wypelnij profil,
napisz cos wiecej o sobie czyli:
- aktywnosci,
- sposobie odzywiania,
- przykladowym dziennym jadlospisie.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktywnosc prawie zerowa - wieczorem pol godziny na rowerku stacjonarnym, (silownia i inne odpadaja - moge cwiczyc tylko w domu bo mam malutkie dziecko) Odzywiam sie tym co wpadnie mi do reki i wtedy kiedy mi wpadnie - 10 godzin jestem w pracy, potem dziecko, wieczorem rowerek.
Wiem wiem - to najgorsze co moge robic. Ale wlasnie dlatego prosze o pomoc.
Dziekuje tym ktorzy odpowiedzieli

Ela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Wypelnij profil.

Czy mozesz jesc regularnie? Tryb pracy na to pozwala?

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O matko boska jaki profil?
Ja ledwo sie poruszam na tym forum jako ze jestem tu drugi dzien dopiero.
W pracy roznie - raz tak a raz tak.
Na pewno nie jest mozliwe zebym jadla 3 lub 5 malych posilkow w pracy. Moge zjesc obiadek jakis, to wszystko.

Ela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966

U gory strony: Klub -> Nowy czlonek

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wypelnilam. Mam nadzieje ze dobrze. Weszlam rowniez na link do kalkulatora, ale jakies dziwne rzeczy mi tam wychodza. Cos za duzo tych kalorii moj organizm potrzebuje. Wydaje mi sie ze teraz jem duzo mniej ale moze cos pokrecilam...

Ela
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poraz kolejny :jak przytyc? sorrki za temat:)

Następny temat

pas wyszczuplający?

WHEY premium