SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening
1.siedzenie na piłce i kręcenie ciała w jedną i druga stronę 2 x 5
2.pozycja na czworaka i jednoczesne unoszenie ręki i nogi po tej samej stronie -5 x na stronę
3.rozpiętki na piłce 2 x 5 z hantlami – 3,6 kg
4.suwanie rak po ścianie 10 x
5.wymachy nogą w przód i tył w pozycji stojącej 10 x na stronę
6 rozciąganie gumy siedząc 3 x 10 / przyciąganie się na klamce 3 x 10
7. wejscie na stopień 10 x na nogę / wyciskanie żołnierskie z hantlami siedząc 3 x 10
8 hip hange 10 x

Mięśnie brzucha- po 2 serie
- podnoszenie zgiętych nóg na siebie 5 x
-podnoszenie ciała do zgiętej nogi 5 x na stronę
-brzuszki z nogami zgiętymi w górze 5 x

Nogi uniesione do góry- zasysanie brzucha do kręgosłupa i utrzymanie 10 sek
I miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Trening-sobota
1.Cwiczenie mięsnia Kegla siedząc na piłce –utrzymanie napięcia do 30 sek-
2.Rozgrzewka kolan- prostowanie i zginanie kolan,trzymając ręce na zgiętych kolanach poruszanie w przód i tył
3. Pozycja na czworaka i robiąc wdech puszczamy mięśnie brzucha a robiąc wydech spinamy mięsnie brzucha i Kegla- 10 x przytrzymując 2 sek
4.stanie na jednej nodze z zamkniętymi oczami po 30 sek na nogę
5.rotacje ciała z piłka po2 x 5 na stronę
6.mostek biodrowy 3 x 10, utrzymując licząc do 10 / wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę 3 x 10 z obciążeniem 3,6 kg-
7.box squat 3 x 12- / wyciskanie hantli na piłce 3 x 10 z obciążeniem 3,6 kg
8 wznosy z opadu na piłce 3 x 5 ,
Mięśnie brzucha: po 2 serie
1 Leżąc na plecach unoszenie zgiętych nóg na siebie 5 x
2. podnoszenie ciała do zgiętej nogi 5 x na stronę
3.brzuszki z nogami zgiętymi w górze 5 x

Trzymają nogi uniesione do góry
Zasysam brzuch jak najmocniej do pleców i utrzymałam 10 sek
I jeszcze przed snem będzie Kegel i Vaccum 
No i miska na niedzielę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiaj było ważenie i mierzenie .Waga troszkę spadła,niektóre wymiary też, czyli idę w dobrym kierunku
Oto miska na jutro



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia - super, że już widzisz zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
kasia258
Kasia - super, że już widzisz zmiany
- no ponoć inni tez widzą.Byli u mnie goście ,pytali ile schudłam i dostali namiary na SFD
Wczoraj nie ćwiczyłam.
Od rozpoczęcia treningów wrócił mi ból okol L-S. Najpierw pomyślałam że to zakwasy,że to normalne i przejdzie ale niestety ból tak sie nasilił że wczoraj nie mogłam wstać z łóżka. Na dodatek przy rozciąganiu kręgosłupa na drążku rozporowym spadłam na kolano- oczywiście to do operacji i mam piękny obrzęk z krwiakiem.
Dzisiaj wybiore się na basen i z trenigu zrobię ćwiczenia takie które wg mnie nie obciążają kręgosłupa i poczekam aż minie obecny ból.Potem będę pojedynczo dodawać kolejne ćwiczenia żeby wyłapać to które wywołuje ból. Albo zle je wykonuję albo nie mogę go robić.
Zobaczymy.
Wczoraj czytałam początki dziennika Krewetki. Wzruszyłam się. Poczytalam i obejrzałam podsumowanie. Pełen szacun dla jej determinacji i ciężkiej pracy. Chciałabym za 3 lata móc pochwalić się tez takimi rezultatami. A widzę że tu wszystko jest mozliwe
Proszę o wsparcie i czasami o kopa w d....pę jak będzie trzeba.
Postanowiłam też zrobić sobie fotki i wrzucić do dziennika. Nie w bieliznie bo nie mam tyle odwagi ale w legginsach i obcisłej koszulce.Żeby były wyjściowe do porównania.
A teraz idę na spacerek z psem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
W bieliźnie zrób choćby dla siebie, przy podsumowaniu może zmienisz zdanie i wrzucisz :) a jeśli nie to przynajmniej będziesz miała dla siebie do porównania. Ja w legginsach wyglądam o niebo lepiej niż bez nich ;)

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
disarrays
W bieliźnie zrób choćby dla siebie, przy podsumowaniu może zmienisz zdanie i wrzucisz :) a jeśli nie to przynajmniej będziesz miała dla siebie do porównania. Ja w legginsach wyglądam o niebo lepiej niż bez nich ;)
- w bieliznie zrobiłam dla siebie i Szefowej Może jak osiągnę efekt taki jak Krewetka to zmienię zdanie i wrzucę
No i dzisiejszy trening za mną,troszkę okrojony ale muszę dojść po których ćwiczeniach wrócił ból kręgosłupa.
Jeszcze wieczorem będzie pływanie na basenie
1.siedzenie na piłce i kręcenie ciała w jedną i druga stronę 2 x 5
2.pozycja na czworaka i jednoczesne unoszenie ręki i nogi po tej samej stronie -5 x na stronę- na stronie prawej wytrzymałam licząc do 50 a na operowanej do 10
3.rozpiętki na piłce 2 x 5 z hantlami – 3,6 kg
4.suwanie rak po ścianie 10 x- nadal moja ściana nie chce dopasować się do moich rąk i odstają od ściany- ale zrobie remont
5.wymachy nogą w przód i tył w pozycji stojącej 10 x na stronę
6 rozciąganie gumy siedząc 3 x 10 / przyciąganie się na klamce 3 x 11
7. wejscie na stopień 10 x na nogę / wyciskanie żołnierskie z hantlami siedząc 3 x 10 z obciążeniem 3,6 kg
8 hip hange 10 x
Jestem po basenie,godzina pływania za mną
A oto miska na jutro









Zmieniony przez - Kasiek97 w dniu 2014-08-04 21:52:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Po wczorajszym treningu i pływaniu ból kręgosłupa jest mniejszy, czyli te ćwiczenia są ok.
zobaczymy jutro po dzisiejszym treningu
Miska na jutro


Dzisiejszy trening
1.Cwiczenie mięsnia Kegla siedząc na piłce –utrzymanie napięcia do 30 sek- po raz pierwszy mi się udało
2.Rozgrzewka kolan- prostowanie i zginanie kolan,trzymając ręce na zgiętych kolanach poruszanie w przód i tył
3. Pozycja na czworaka i robiąc wdech puszczamy mięśnie brzucha a robiąc wydech spinamy mięsnie brzucha i Kegla- 10 x przytrzymując 2 sek
4.stanie na jednej nodze z zamkniętymi oczami po 30 sek na nogę
5.rotacje ciała z piłka po 5 x na stronę
6.mostek biodrowy 3 x 10, utrzymując licząc do 10 / wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę 3 x 10 z obciążeniem 4,8 kg
7. wyciskanie hantli na piłce 3 x 10 z obciążeniem 4,8 kg


Zmieniony przez - Kasiek97 w dniu 2014-08-06 00:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Po wczorajszym treningu kręgosłup zachowuje sie przyzwoicie
Dzisiejszy trening- godzina pływania na basenie
Miska na jutro



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Niestety ból kręgosłupa wrócił i dzisiaj nie ćwiczyłam.
Jutro idę na 40 te urodziny koleżanki.Także nie szykuję miski na jutro.
Zjem I śniadanie tak jak dzisiaj. Nie zamierzam grzeszyć jedzeniowo i piciowo
Mam nadzieję że kręgosłup mi odpuści i że będę mogła ćwiczyć dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium