SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Jestem po ćwiczeniach. Idzie mi coraz lepiej. rolowanie też.
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Wczoraj nie miałam czasu tu zajrzeć więc uzupełniam- Cwiczenia- pełen zestaw z rolowaniem
Dzisiaj- zaraz idę ćwiczyć
Miska dzisiejsza i na jutro





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Cwiczenia i rolowanie zaliczone.
Dzisiaj zgrzeszyłam jedzeniowo. Zamiast zaplanowanej kolacji zjadłam smażone grzyby- kanie.
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejsze pomiary jak w poprzednią niedzielę.
Trening- 30 min na rowerze stacjonarnym- z obciążeniem 1
ćwiczenia rehabilitacyjne łącznie z rolowaniem- coraz lepiej mi idzie - zajęły mi 50 min.
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
tak dostałam dzisiaj w kość w pracy że nie mam siły nawet siedzieć
także chyba dzisiaj będzie bez treningu.
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Wczoraj miałam problemy z internetem- uzupełniam dzisiaj
Dzisiejsza miska taka jak wczoraj
w treningach nuda- te same ćwiczenia rehabilitacyjne
W piątek jadę po odbiór wkładek do butów i na kolejną fizjoterapię zobaczymy czy co się zmieni.
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
ćwiczenia za mną
miska na jutro- może trochę dziwna ale muszę ją zabrać do pociągu więc musi być praktycznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Czuję się jak przejechana przez czołg po wczorajszej rehabilitacji. Po masażu noga sina, nie wiem jak dzisiaj się będę rolować.
W dzisiejszej misce pewnie nie będzie się Wam podobać kiełbasa sląska. Organizowałam ognisko z okazji zakończenia sezonu jezdzieckiego - i stąd to odstepstwo.
Co prawda od kilku miesiecy nie jezdziłam konno ale jest tam tak super że dzisiaj odpoczęłam na maksa
Zaraz idę ćwiczyć ,dostałam nowe ćwiczenia- po których uaktywniłam mięśnie w posladkach o których nie miałam pojęcia :)
Miska na dzis i jutro







Jutro ważenie i mierzenie. Dzisiaj mi było bardzo miło jak znajomi mówili że schudłam i dałam dwóm osobom namiary na SFD :)
Cieszę się że jestem tu z Wami :)


Zmieniony przez - Kasiek97 w dniu 2014-09-20 20:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kasia a wolno ci konno jeździć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
obliques
Kasia a wolno ci konno jeździć?
- Iza moja endoproteza nie była przeciwskazaniem do jazdy konnej, pisałam ,chyba , że byłam operowana w klinice gdzie leczy sie sportowcow i mam endoprotezę umozliwiającą mi wiekszą aktywność niz przy normalnych i otrwałości ok 30 lat a nie 10.Operujący mnie ortopeda nie miał żadnych zastrzeżeń .Oczywiście jezdziłam rekraacyjnie,w terenie
Ale od ubiegłego roku bol kolana był na tyle upierdliwy że jazda przestała być przyjemnością a od wiosny tego roku właściwie nie mogłam jezdzić bo nie mogłam z bólu utrzymać nogi w strzemieniu.Ale do koni jeżdżę , pokarmić i pomiziać .Poza tym ludzie prowadzący gospodarstwo są fajni, bardzo ich cenię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium