SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening
1.Cwiczenie mięsnia Kegla siedząc na piłce –utrzymanie napięcia do 30 sek- po raz pierwszy mi się udało
2.Rozgrzewka kolan- prostowanie i zginanie kolan,trzymając ręce na zgiętych kolanach poruszanie w przód i tył
3. Pozycja na czworaka i robiąc wdech puszczamy mięśnie brzucha a robiąc wydech spinamy mięsnie brzucha i Kegla- 10 x przytrzymując 2 sek
4.stanie na jednej nodze z zamkniętymi oczami po 30 sek na nogę- udało mi się utrzymać 22 sek na nodze prawej i 12 sek na lewej
5.rotacje ciała z piłka po 5 x na stronę
6.mostek biodrowy 3 x 10, utrzymując licząc do 10 / wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę 3 x 10 z obciążeniem 3 kg- muszę kupić nowe hantle bo nie mam większego obciążenia
7.box squat 3 x 10- tylko 2 x klapnęłam na krzesło/ wyciskanie hantli na piłce 3 x 10 z obciążeniem 3 kg
8 wznosy z opadu na piłce 3 x 5 , odważyłam się ćwiczyć z nogami opartymi o ścianę i wyszło 
Mięśnie brzucha:
1 Leżąc na plecach unoszenie zgiętych nóg na siebie 5 x
2. podnoszenie ciała do zgiętej nogi 5 x na stronę
3.brzuszki z nogami zgiętymi w górze 5 x

Trzymają nogi uniesione do góry
Zasysam brzuch jak najmocniej do pleców i utrzymałam 10 sek
I jeszcze przed snem będzie Kegel i Vaccum 
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Jutrzejsza miska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening:
1.siedzenie na piłce i kręcenie ciała w jedną i druga stronę 2 x 5
2.pozycja na czworaka i jednoczesne unoszenie ręki i nogi po tej samej stronie -5 x na stronę - po stronie prawej wytrzymałam max licząc do 46 , po stronie operowanej do 4-5 :(
3.rozpiętki na piłce 2 x 5 z hantlami – 3 kg
4.suwanie rak po ścianie 10 x- moje ręce nie chcą przylegać do ściany- jeszcze :)
5.wymachy nogą w przód i tył w pozycji stojącej 10 x na stronę
6 rozciąganie gumy siedząc 3 x 10 / przyciąganie się na klamce 3 x 10
7. wejscie na stopień 10 x na nogę / wyciskanie żołnierskie z hantlami siedząc 3 x 10- 3 kg i to obciążenie na razie zostanie
8 hip hange 10 x

Mięśnie brzucha
- podnoszenie zgiętych nóg na siebie 5 x
-podnoszenie ciała do zgiętej nogi 5 x na stronę
-brzuszki z nogami zgiętymi w górze 5 x

Nogi uniesione do góry- zasysanie brzucha do kręgosłupa i utrzymanie 10 sek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiaj bez treningu. Wczorajsza burza i ulewa zalała mi piwnicę.Prawie cały dzień sprzątałam.Nie mam juz siły a na jutro został do ogarnięcia jeszcze garaż. Masakra.
Oto miska na jutro. Nie wiem jak zjem jutrzejszy obiad , to pierwsza dieta na której nie chodze głodna,
W ostatnim tygodniu schudłam 0,4 kg. .Wymiary nie zmieniły się.
Kolejne pomiary w niedzielę wtedy uzupełnię wpisy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiaj sprzątania ciąg dalszy ,ale na szczęście skończyłąm
Dzisiejszy trening
Godzina pływania na basenie.
No i miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Uff! Już po treningu Dzisiaj było ciężko. Nie wiem czy to ten upał masakryczny czy też zmęczenie orką w piwnicy czy wszystko razem do kupy.
W kazdym razie cieszę sie zę jestem już po
Dzisiejszy trening
1.Cwiczenie mięsnia Kegla siedząc na piłce –utrzymanie napięcia do 30 sek
2.Rozgrzewka kolan- prostowanie i zginanie kolan,trzymając ręce na zgiętych kolanach poruszanie w przód i tył
3. Pozycja na czworaka i robiąc wdech puszczamy mięśnie brzucha a robiąc wydech spinamy mięsnie brzucha i Kegla- 10 x przytrzymując 2 sek
4.stanie na jednej nodze z zamkniętymi oczami po 30 sek na nogę
5.rotacje ciała z piłka po 2 x 5 na stronę
6.mostek biodrowy 3 x 10, utrzymując licząc do 10 / wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę 3 x 10 z obciążeniem 3,6 kg
7.box squat 3 x 12- oj czułam nogi i do tej pory czuję ;)/ wyciskanie hantli na piłce 3 x 10 z obciążeniem 3,6 kg
8 wznosy z opadu na piłce 3 x 5 , odważyłam się ćwiczyć z nogami opartymi o ścianę i wyszło 
Mięśnie brzucha: po dwie serie
1 Leżąc na plecach unoszenie zgiętych nóg na siebie 5 x
2. podnoszenie ciała do zgiętej nogi 5 x na stronę
3.brzuszki z nogami zgiętymi w górze 5 x


Trzymają nogi uniesione do góry
Zasysam brzuch jak najmocniej do pleców i utrzymałam 10 sek
I jeszcze przed snem będzie Kegel i Vaccum 
No a teraz idę szykować obiadek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening:
45 min ćwiczeń na kregosłup w wodzie
1g 15 min pływania- dzisiaj 14 basenów krawlem a 22 na grzbiecie
i trening na mięśnie brzucha ,po 2 serie tak jak wczoraj
No i miska na jutro :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium