SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Obiecuję poprawę :). W niedzielę będzie tabelka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Po wczorajszej rehabilitacji mam siniaki na całej nodze i nie mogę się do niej dotknąć. Mam " sie rolować " na twardym wałku żeby zmniejszyć napięcie bocznej części nogi.Dostałam 3 ćwiczenia do robienia plus to rolowanie.Ból jest okropny po tym masażu.Kiedyś może będzie mniejszy.Wkładki do butów odbiorę za 2 tyg.
Dzisiejsza rehabilitacja zaliczona plus dwugodzinny spacer po lesie
Jutro ważenie i mierzenie. Bratanica pokazała jak mam wkleić tabelkę
I miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Systematyczne rolowanie przynosi super efekty i za jakiś długi czas już tak nie boli :)
Wytrwałości życzę!

Zmieniony przez - delfinka w dniu 2014-09-06 23:22:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
delfinka
Systematyczne rolowanie przynosi super efekty i za jakiś długi czas już tak nie boli :)
Wytrwałości życzę!

Zmieniony przez - delfinka w dniu 2014-09-06 23:22:16
- bardzo Ci dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzsiaj niedziela więc mierzenie i ważenie.
Pacze pacze i oczom nie wierzę
Same zobaczcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A z. Iekawostek wlasnie wyczytalam ze 69 letni Daniel Olbrychski w prywatnej klinice mial zrobiona endoproteze kolana i twierdza ze jest tak dobra, ze bedzie mogl grac wtenisa pilke i jezdzic konno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia - piękna tabelka gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dziekuję Kasiu
Mam straszny niedoczas.Właśnie skończyłam godzinę ćwiczeń i byłam z psem na spacerze.
Idę spać bo jutro budzik będzie nieubłagany
Miska na jutro- dynie właśnie dopiekają sie w piekarniku


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening- 20 min jazdy na rowerze stacjonarnym i godzina ćwiczeń rehabilitacyjnych
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Podczas rolowania bocznej powierzchni uda na wałku strasznie łapią mnie skurcze w łydkę
Przyjmuje potas i magnez. Czy mogę sobie jeszcze jakoś pomóc ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium