SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Cwiczenia za mną- godzinna rehabilitacja i 30 min jazdy rowerem stacjonarnym
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia podziwiam Twoje zaangażowanie i upór Trzymam cały czas kciuki. A jak kolano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Jestem pod absolutnym wrażeniem wytrwałości! Do tego stopnia, że jako prawie rówieśniczka (44) zaczynam na poważnie zbierać się do własnego DT. Jakoś tak wcześniej wstyd przy tych małolatach mi było:) a Twój dziennik odkryłam niedawno. Czterdziestka, a może!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dziękuję Wam dziewczyny. Zabierajcie sie też do roboty Będę sledzić Wasze postępy.
Za mną godzina ćwiczeń rehabilitacyjnych i 45 min pływania.Ledwo żyję po dzisiejszym dniu.Byle do piątku.
Kasiu co do kolana to poproszę o inny zestaw pytań
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
No i kolejny dzień za mną.Cały czas w biegu. moje koty są tak stęsknione- ze jezdziłam dzisiaj na rowerze stacjonarnym z jednym na kolanach całe 30 min i towarzyszyły mi całą godzinę podczas ćwiczeń.
Plan wykonany,miska czysta
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Ale sobie dałam czadu na basenie, ledwo wyszłam Ale taka zmęczona czuję się jak młody bóg albo lepiej
bogini
Dzisiaj było 45 min ćwiczeń na kręgosłup i godzina pływania pod okiem tresera
Odwołano mi rehabilitacje za tydzień, mają ustalić nowy termin albo innego tresera.
Miska była czysta. Ostatnio nie wpisuję warzyw ale są: cebula,sałata, rzodkiewki, ogórki świeże i kiszone, pomidory, papryka.
Miska na jutro :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy dzień w biegu. Cmentarz i ostatnie porządki.
zaliczyłam dziśiaj godzinę gimnastyki bo na więcej nie miałam siły.
był u mnie na obiedzie brat. Przygotowałam pyszne goloneczki, do tego podsmażane ziemniaczki i surówka.Patrzył z niedowierzaniem na mnie i na moją porcję. Wie że jestem na diecie, widział że schudłam ale jakoś nie pasowało mu to do tego co widział na moim talerzu.Nie wiem czy nie nabrał ochoty na dietę. Czy jest tu dział dla facetów ?
Jutro próbuję przepis na placuszki z płatków , bananów i daktyli. Już mi ślinka leci :)
A w kuchni rośnie chlebek. Sama mielę pszenicę i żyto a chlebuś - pychota
rozmarzyłam się a trzeba wracać na ziemię
No to miska na jutro:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiaj DNT.Po 4 godzinach spaceru na cmentarzu nie mam siły.
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Moje dzisiejsze pomiary.
Mi sie ta tabelka coraz bardziej podoba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Miska na jutro:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium