SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zuch dziewczyna!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super Ci idzie, więc na pewno zobaczymy Twoje zdjęcia w tych spodniach i zapiętych i luznych
Z poceniem pół biedy jak to tylko pot- mnie jak się spocę potwornie wszystko swędzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening
1.Cwiczenie mięsnia Kegla siedząc na piłce –utrzymanie napięcia do 30 sek
2.Rozgrzewka kolan- prostowanie i zginanie kolan,trzymając ręce na zgiętych kolanach poruszanie w przód i tył
3. Pozycja na czworaka i robiąc wdech puszczamy mięśnie brzucha a robiąc wydech spinamy mięsnie brzucha i Kegla- 10 x przytrzymując 2 sek
4.stanie na jednej nodze z zamkniętymi oczami po 30 sek na nogę
5.rotacje ciała z piłka po2 x 5 na stronę
6.mostek biodrowy 3 x 12, / wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę 3 x 12 z obciążeniem 4,8 kg
7.box squat 3 x 14- udaje mi się już nie siadać tylko delikatnie dotykam krzesło/ wyciskanie hantli na piłce 3 x 12 z obciążeniem 4,8 kg
8 wznosy z opadu na piłce 3 x 5 - dzisiaj miałam troche problem z utrzymaniem równowagi
Mięśnie brzucha:
1 Leżąc na plecach unoszenie zgiętych nóg na siebie- to ćwiczenie dzisiaj ominęłam
2. podnoszenie ciała do zgiętej nogi 2 x 5 x na stronę
3.brzuszki z nogami zgiętymi w górze 2 x 5

Trzymając nogi uniesione do góry
Zasysam brzuch jak najmocniej do pleców i utrzymałam 10 sek
I jeszcze przed snem będzie Kegel i Vaccum 
No i miska na jutro








Zmieniony przez - Kasiek97 w dniu 2014-08-14 00:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Kasia, jestem bardzo ciekawa ile Ci spadło w ciągu miesiąca. Weź nie trzymaj mnie w niepewności i się pochwal centymetrami A te spodenki to krótkie są, na następne lato wróżę, że będą za duże

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kasia jak masz jakieś wrażenia treningowe to dawaj, jak z kolanem, jak biodro trzymasz nogi szeroko? jakie ustawienei ci pasuje, pisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Po wczorajszym treningu jest OK. Tzn kręgosłup mnie nie boli. Kolano boli mnie teraz cały czas i jest spuchnięte ale nie jest gorzej po ćwiczeniach. Jeżeli chodzi o biodro to ja nie odczuwam bóli.Zauważyłam że zmniejszyła sie też ilość zgrzytów w endoprotezie przy zginaniu biodra. Pojawiaja się dopiero przy prawie maksymalnym zgięciu.Przy ćwiczeniach staram sie trzymać nogi szeroko rozstawione.
Zastanawiam się jak mam długo trzymać te wznosy bioder.
I chyba w przyszłym tygodniu spróbuje zwiekszyć ciężar hantli
Tak jak pisałam nie robiłam tego pierwszego ćwiczenia na mięśnie brzucha - może to była przyczyna nasilenia bóli. Zobaczymy.
Przy pozostałych trzymam tilt i Kegla.
Zgadzam się ztym co do mnie napisałaś dlatego leczę się u ortopedów sportowych Dzięki temu mogę dużo więcej niż inne osoby po endo.
Teraz mocno ogranicza mnie kolano. Konie jeżdże tylko głaskać i karmić marchewką .
Ale wierzę że i tym razem mnie naprawią i będzie dobrze. A jak zacznę równo obciążać nogi to kręgosłup też będzie ''lepciejszy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
super_agniecha
Kasia, jestem bardzo ciekawa ile Ci spadło w ciągu miesiąca. Weź nie trzymaj mnie w niepewności i się pochwal centymetrami A te spodenki to krótkie są, na następne lato wróżę, że będą za duże
- ważenie i mierzenie w niedzielę odbędzie się
A te spodenki nosiłam mając 69 cm w pasie i ważąc 64 kg - nie wiem czy do przyszłego roku sie wyrobię
Dziękuję Ci za namiary na to forum Agnieszko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dbaj by przy wznosach tez ciężar był równo rozłożony na razie masz lekko a później możesz kombinować z gumą to chyba będzie lepsze niz ciężar jako obciążenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
No i dzisiejsza spowiedż
Trening
- godzina ćwiczeń -zdrowy kręgosłup
-45 minut ćwiczen rozciągających na kręgosłup - basen
-1h 10 min pływanie- 18 basenów krawlem, 24 grzbietem
- na zakończenie dnia spacer z psem
I miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kasia, pomiary zrób nie zapominaj co tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium