Pisaliśmy niedawno, że Arnold Schwarzenegger nie był zadowolony z wprowadzenia zakazu publicznych zgromadzeń z powodu epidemii koronawirusa. Nic dziwnego, bo podczas Arnold Sports Festival w USA wprowadzono ograniczenia dla fanów, a kolejne wydarzenia  Arnold Sports Festival na całym świecie zostały przesunięte na inny termin. Gdy sytuacja stała się naprawdę poważna, Arnold zmienił podejście i nie dość, że stara się zachować pozytywne nastawienie, to w dodatku zaoferował pomoc finansową. I to wcale niemałą, bo przekazał aż 1 milion dolarów na walkę z koronawirusem! Jak wyjaśnił w poście na Instagramie, przekazał tę ogromną sumę pieniędzy, która będzie wsparciem finansowym dla pracowników szpitala w tym bardzo trudnym czasie.

„Przekazałem milion dolarów i mam nadzieję, że wszyscy z was będą w stanie wspierać tych bohaterów.”- napisał Arnold na Instagramie.

Ikona kulturystyki cały czas apeluje do swoich fanów, którzy obserwują go w mediach społecznościowych, aby pozostali w domu zgodnie z zaleceniami władz. Podzielił się nawet swoimi treningiem, jaki kiedyś wykonywał w domu.

ZOBACZ: Trening w domu wg Arnolda Schwarzeneggera

 

Ten niezwykle szlachetny gest ze strony Schwarzeneggera zasługuje na szacunek!

Komentarze (14)
pavlog89

SZacun !

1
FighterX

co to jest za kwota jak patrzysz na jego wartość i inwestycje...

0
pavlog89

Tak , ale są tacy do mają a nie dadzą ani dolca bo mają wyj**ane na to .

3
anubis84

Dla niego to moze i nie wiele, ale jak kazdy z tych bogatych się zrzuci to sumka już ładna jest, no neiraz większa moze być, jak ludzie się zrzuca tu 10 zł, tam 5 i też się dobra kwota robi.

0
Mati14.4

a lewandowscy ile dali? oczywiscie na pokaz

0
pavlog89

milion euro , oczywiście jakby chcieli dać od serca nie nagłaśniali by tego .

0
Anonim

Pokaz to zrobiła tv.
Jakby chcieli, nie chcieli to ich decyzja.
Tyle Polacy płacą na składki szpitalne a taki syf że wolałbym na chodniku umrzeć.

0
gokuson

a Ty ile dałeś na pokaz?

3
pavlog89

Worek talarów .

0
anubis84

na pokaz czy nie ale dali, to się liczy, takiej sumy po cichu raczej się nie da przekazac.

0
Possible

Zaimponował mi. Szacunek.

0
rarytas1

Każdy datek niezależnie od wysokości i powodu dobrze świadczy o człowieku . Niech ten milion dolarów będzie dla Arnolda jak tysiąc złotych dla Nas.
Swojego tysiąca nie przekażę nawet za poklask społeczny

0
anubis84

Na pewno też wspomaga inne inicjatywy, nie moze na jedną nie wiadomo ile dać.

0
domosos

Każdy datek się obecnie docenia, ale to państwo powinno wszystko finansować. Niedługo to mzoe ta być że kasa jest ale nie będzie co za nią kupić, jak zakłady nie będą towarów produkować.

0