SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasiek97
Moje dzisiejsze pomiary.
Mi sie ta tabelka coraz bardziej podoba




Wcale się nie dziwię - też mi się podoba Byle tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dwa dni były bez treningu, tylko dużo spacerów i cgyba tej przerwy potrzebowała moja głowa i ciało.
Dzisiaj jestem już po ćwiczeniach- jak zwykle godzina ćwiczeń rehabilitacyjnych.
Miska na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Miska na jutro



Właśnie wróciłam z basenu- godzina pływania- czyli trening na dziś zaliczony. Po basenie czuję się naprawdę super


Zmieniony przez - Kasiek97 w dniu 2014-11-04 21:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiejszy trening- 30 min na rowerze stacjonarnym ,godzina ćwiczeń
Miska na jutr:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Dzisiaj- 45 min gimnastyki na kręgosłup na basenie i godzina pływania pod okiem tresera.
Jutro miałam jechać na rehabilitację ale została odwołana więc mam wolne.
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Trening- 30 min na rowerze stacjonarnym i 1,5 godz gimnastyki rehabilitacyjnej
Miska na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Troszke mi sie ostatnio miska rozjechała, było czysto ale nieliczone.
Dzisiaj- bez treningu
Miska na dzis i jutro





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia Ty wytrzymujesz do 16 o śniadaniu? Ja po 3 godzinach jestem głodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3000
Kasiu ten pierwszy posiłek dziele na dwa.Jeden zjadam przed wyjściem z domu ,drugi ok 11,30 w zależnosci od sytuacji w pracy. i spokojnie wytrzymuje do 16.00. Nie wpisuje tu ogórków kiszonych czy świeżych, czy malego pomidorka,rzodkiewek , kalarepki,które zjadam dodatkowo
Dla mnie większym problemem są wieczory bo zaczynam być głodna ...
Wczorajsza miska jak w dniu poprzednim. Miałam dzień na wariackich papierach więc nic nowego nie liczylam.
W czwartek po raz pierwszy zmarzłam na basenie.Ja której zawsze ciepło trzęsłam się i miałam gęsia skórkę. Wydaje mi się ,zrewszta nie tylko mi ,że od czasu przerwy techniczniej jest chłodniej w pomieszczeniach i jest zimniejsza woda. Gdy zamiast do Piły jedziemy na basen w Kaczorach to jest ok. No i jestem przeziębiona,leci mi z nosa. Chyba następnym razem wezmę termometr i sprawdzę jaka jest temp.
Wczoraj mialam mały zabieg ginekologiczny- usunięcie polipa więc i tak do czasu gdy nie przestanę plamić basen nie wchodzi w grę i mam przez 3 dni nie cwiczyć. brzuszków i nie dzwigać.Chcę od dzisiaj wrócić do treningu siłowego- pytałam -na siedząco mogę :)
Przyznaje się że ostatnio miska rozjeżdżała mi sie codziennie, byłam głodna więc dojadałam wieczorem. Od dzisiaj koniec.bo tak postępując nie osiągnę celu.
Proszę o wsparcie ,jest mi potrzebne bo problemy ostatnio mnie przybiły .
No więc miska na dzisiaj
a wieczorem napiszę co udało mi się poćwiczyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz rozumiem wspieram z całej siły. Dietetyczka, z którą rozmawiałam o moim dziecku twierdzi, że na wieczorny głód najlepszy sen i dobrze iść spać z pustym żołądkiem bo wtedy ogrzewamy sie w nocy w własnych rezerw co pomaga chudnąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

WHEY premium