SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madzialena zaczyna walkę :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Witajcie !!
Od kilku dobrych miesięcy podglądam to forum, zdecydowałam się założyć własny dziennik i podzielić się z wami moim progessem
który mam nadzięję niebawem nastapi. Odkąd zmieniłam pracę czyli jakieś 5 lat temu na bardziej siedzącą ( 12 h z dupskiem za kółkiem )
zmieniło się wiele głównie moje ciało... Moje jedzenie przez ten okres nie było zdrowe, słodycze, chipsy itp to była codzienność.
Wcześniej trenowałam siatkówkę, chodziłam regularnie na siłownie i nie miałam podstaw by narzekać.
Od stycznia 2015 wyczyściłam trochę michę, porzuciłam nie zdrowe jedzenie lecz
od momentu zmiany w odżywianiu a głównie przez to że w tym roku nie było porządnej zimy
zaczęłam często chorować, do teraz 3 razy byłam chora a ostatnia choroba trwała 3 tyg i było to zapalenie oskrzeli.
Przez to w mojej diecie i treningach nie było ciągłości
W tym tygodniu zaczęłam na nowo
ćwiczyć i jeść czysto .
Buzioleee :)

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: madzia2212
WIEK:28
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY
pół roku

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:74kg
WZROST:175 cm
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI: 37,5 cm
OBWÓD UDA: 57 cm
OBWÓD BIODER:29 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 98cm
OBWÓD TALI 90 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 87 cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
zmienić i ujędrnić ciało ,żeby dieta przynosiła mi radośc a nie kojarzyła się z nudym jedzeniem.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: kontuzja barku
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE:brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? już nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE?
od stycznia staram się jeść 6 ( zdrowych ) posiłków dziennie ( 1900kcal ),
miałam przerwę 3 tygodniową z uwagi na zapalenie oskrzeli jadłam mało i niekoniecznie zdrowo.
Zauważyłam że przez te trzy tygodnie wywaliło mi strasznie brzuch , zawszę mogłam wciągać a teraz jest ciężko :)

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
schudłam ok 3 kg


****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
siłownia domowa na strychu :)
trening siłowy 3 razy w tyg :
1- nogi, pośladki
2- barki triceps
3- biceps plecy
Posiadam także rowerek spinningowy
Cztery razy w tygodniu po pół godz na czczo rowerek


Dziś :
rowerek na czczo pół godziny
bez treningu siłowego



















Zmieniony przez - madzia2212 w dniu 2015-04-28 21:54:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Co z tym Twoim barkiem? Napisz coś więcej, bo to się przekłada na dobór ćwiczeń w treningu.

No i druga rzecz - sugerowałbym raczej trening całego ciała na treningu. To na Twoim etapie zaawansowania lepsze narzędzie do kształtowania sylwetki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
jakiś czas temu naciągnęłam mięsień , i jakiego ćwiczenia bym nie wykonywała to czułam ból , zrobiłam przerwę w ćwiczeniach , używałam maści i przeszło . A co do treningów to postaram się zmienić ale za bardzo nie wiem od czego zacząć, ten trening który mam , to rozpisał mi pewien Pan i na tym się wzorowałam choć efekty powalające nie były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Treningów FBW masz wiele - poszukaj sobie w tematach innych dziewczyn. Trening dzielony zostaw na kiedyś tam. Na razie nie jesteś w stanie wykorzystać jego potencjału.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
dzięki wielkie za podpowiedź :) już sobie szukam nowego treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A nie nudzi Ci sie tak te oklepane brokuly/ryz/kuraka jesc? Bo to jakas mityczna dieta kulturystyczna. Dlugo to sie tak nie pociagnie.....a zycie tyle ma smakow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Mi się nie bardzo podoba Twój rozkład BTW.
Moim zdaniem masz zbyt mało tłuszczu w diecie. Spokojnie możesz jeść 70 g zamiast 50. Białko ok, węgle zmaleją jak podwyższysz tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Próbuje modyfikować posiłki. Codziennie będę dorzucać michę.Nie dałabym rady jeść non stop tego samego. Zwłaszcza ryżu. Na szczęście w kuchni sfd jest tyle przepisów że spokojnie można coś wybrać :)a co do węgli to dzieki za sugestie. To moja pierwsza dieta i jeszcze dużo brakuje by była idealna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Postanowiłam zmienić coś w treningu i skorzystałam z gotowych przykładów treningów siłowych dla poczatkujących.
Wydaje mi się że jakoś krótko trwał ten mój trening, albo po prostu mi szybko czas zleciał z uwagi na nowe ćwiczenia.
Rano 20 minut na czczo na rowerku
trening siłowy :
każde ćwiczenie dwie serie po 15 powtórzeń
- przysiad ze sztangą na barkach (20 kg)
- wyciskanie sztangi skos góra ( 15kg)
-przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha ( 15kg )
-prostowanie nóg w siedzeniu (15 kg)
-wznosy tułowia z opadu
-dzień dobry ( 15 kg)
- plank ( tylko minuta ciężko było)
na koniec
20 minut rowerek

Muszę nauczyć się pić wodę bo mam z tym problem , dosypuję sobie czasami izotonika z activlab , wtedy mogę wlewać w siebie ogromne jej ilości.


dzisiejsza micha :) i ulubione bataty mogłabym je jeść codziennie ...


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg Katorżnika

Następny temat

Duża redukcja -40kg

Wiecej