SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost....a treningi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze to głupie pytanie to moj nowy post mam 180cm lat 17 chciałbym cwiczyc na siłowni...bez zadnych sztucznych srodkow...czy wogole cwiczenie powoduje zatrzymanie wzrostu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
o kur... sory nie patrze na daty;/ no ladnie ktory taki inteligent posty odswieza? i po co wogole?;/

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
Ja zaczalem jak mialem 16 lat. Dzisiaj mam 17 i za rok kilka cm uroslem jeszcze, a podobno w czasie cwiczen wydziela sie jeszcze hormon wzrostu wiec mysle ze Ci to w tym wieku nawet na zdrowie wyjdzie. ;)

________________
Abuse Never Die

Abuse Never Die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2739
kto ci powiedzial ze w czasie cwiczen sie hormon wzrosu wydziela?
wydziela sie jednakowo w ciagu calego dnia :P i w pierwszych godzinach snu troshki wiecej.
Jezeli kolega nie bedzie robil cwiczen obciazajacych kregoslup w duzym stopniu to moze urosniesz, masz wkoncu 17 lat jak ja czyli jest dobrze :)

____________________
get loos
loosaq 2nite

____________________
get loos
loosaq 2nite

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przejmoj sie treningi na silowni nie zatrzymuja wzrostu niezaleznie jakie cwiczenia wykonujesz ja zaczolem cwiczyc w wieku 16lat i zawsze wykonywalem tak zwane cwiczenia obciazajace kregoslup <przysiady, wyciskania na bary> i od tamtej pory uroslem pare cm. mam obecnie 180cm i starczy mi tyle. Nie boj sie, mozesz ewentulalnie cwiczyc te cwiczenia w przedziale 15/12 ruchow jezeli to poprawi twoje samopoczucie:>. Jesli chodzi o wydzielanie hormonow, to treningi powoduja wzrost ich stezenia we krwi nie tylko podczas treningu ale przez caly dzien, pod warunkiem ze sie wlasciwie odrzywiamy.

dangelus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5180
Mozesz cwiczyc bez zadnych obaw o swoj wzrost. Oczywisci o ile bedziesz mial zaufanego i doswiadczonego trenera, ktory pokaze ci jak sie poprawnie wykonuje poszczegolne cwiczenia.

Pamietaj rowniez o tym ze jezeli wzmocnisz i wyksztaltujesz wszystkie miesnie brzucha i grzbietu (tylko bez "wariacji" z ciezarami i z glową) to stworza one pewnego rodzaju "ochrone" kregoslupa ktora go ustabilizuje i zapewni znakomity rozwoj. Dlatego radze ci poszukac informacji o cwiczeniach na miesnie grzbietu ( nie zapomnij o czesci ledzwiowej) i brzucha. Aha- i pamietaj zeby zawsze po kazdym treningu porzadnie sie rozciagnac i powisiec troche na drazku co rozluzni miesnie i pozwoli im sie szybciej zregenerowac.

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2376
Moze troche nie na temat, ale ja mam 193 cm wzrostu, to nie za duzo??? Moge normalnie cwiczyc? Nie chce juz rosnac bo i tak na wiekszosc osob patrze z gory , da sie to jakos zatrzymac??? Pozdrawiam

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Dzieci, nie można obciązać kręgosłupa, ale mozna ćwiczyc delikatnie na plecy.
Ja ćwiczę rok i mam 173cm wzrostu przy wadze 100kg (równo z dnia 23.07.2003r.). Poza tym mam plecy takie sobie.
Ćwiczę po 1,5h sześć razy w tygodniu.

PS: Nie zatrzymuj wzrostu, bo będziesz miał doskonałą sylwetkę przy wzroście 200cm. 196cm to jeszcze nie dużo, ale i nie mało więc lepiej osiągnij 200cm.
Wtedy przy ciężkiej pracy będziesz o wiele wiele lepiej umięśniony niż inni którzy mają od 170cm do 190cm wzrostu. W kulturystyce lepszy start mają wyżsi. Np: Shwarzenegger vs. Franco Columbo - wzrost wygrywa.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chasland17: pieprzysz głupoty! Lepiej się nie odzywaj jak masz tak gadać! (porównanie Arniego z Frankiem - nie przez wzrost tylko przez umięśnienie - jełopie!).
A co do wzrotu to czytałem w gazecie o kolesiu, który w wieq 12lat zaczął trening na siłowni - trójbój siłowy, był niski, ale i tak podrósł, a ćwiczył normalnie.
Jak chcesz to codziennie możesz powisieć troszkę na drążku (ponoć pomaga troszkę urosnąć...). Ja tam przez 5-6 miesięcy nic nie urosłem, ale to zależy od genetyki. Mam rodziców nie zbyt wysokich: mama ok. 155-160cm, ojciec 175-180cm. A sam mam 180-181cm... więc nie jest tak źle

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5180
no wlasnie chasland17 - gowno wiesz wiec sie nie udzielaj... przeciez nikomu nie chodzilo o to aby przeciazac kregoslup tylko o to aby pobudzic miesnie ktore sie wokol niego znajduja przez co stworza one stabilna ochrone dla niego... a nastepnym razem ja bedziesz chcial zabrac glos to przemysl swoja wypowiedz !!!

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ty już chyba nie musisz się o wzrost martwić ??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Mam was w d....!

Franco Columbo jest niższy,a mięśnie ma tak dobrze rozwinięte jak Arnie tylk ze jest niższy.
Wyżsi mają większe mięśnie. Nigdy facet o wzroście 170cm nie bedzie miał 60cm w obwodzie bica bo to niemożliwe.
Im jestes wyższy tym większe mięśnie możesz wypracować, a poza tym wyższy paker robi większe wrażenie niż niższy paker.

Odczepcie się.

Tylko o to mi chodziło. Wy gadacie o ćwiczeniach, których nazwy są takie porabane. Doktorat można zrobić o pierdzeniu.
Lepiej ćwiczyć proste ćwiczenia, a dobre.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

PRZEDRAMIE I SCISKACZE

WHEY premium