SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasza genetyka.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Co sądzicie o swojej genetyce ?

Macie dobrą i masa wam łatwo idzie, ale sie zatłuszczacie, czy moze musicie dac strasznie duzo kalorii żeby cos masy poszlo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja od zawsze byłem szeroki w barach i miałem duże przedramiona. Niestety jestem dość szczupły, ale to się zmienia na szczęście

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ja to gruby od małego teraz spalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
PLUSY:
- Bardzo wąska talia
- Genetycznie w miare duże wyrzezbione przedramiona
- Silne ręce
MINUSY:
- za***iście długie ręce przez co optycznie wydają się chudsze oraz jest mi trudniej wyciskać
- trudność w nabieraniu masy

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Mi Bozia nie poskąpiła dobrej genetyki, od zawsze mialem spore mięśnie przy małej ilości tłuszczu nie ćwicząc silowo. Teraz jakies 8 miesięcy cwiczyłem w domu bez diety i suplementów i jak na mój wiek efekty były świetne (za miesiąc bede mial 15 lat).
Mam teraz ok 75kg wagi 36 w bicku ok 105 w klacie i kaloryfer na brzuchu.

Więc podsumowując mam za***istą genetykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja mam****owa genetyke ale jakos tyram zaczynalem z pulapu 54kg teraz 95kg ale z 5 lat sie juz bawie , duzo kasy zmarnowalem ale w koncu to hobby

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja jak zaczynalem to mialem 61kg teraz jakies 94kg (juz troche zbilem) ze spalaniem tluszczu nie powinienem miec problemu, Pan Ł.Kazimierczak mowil ze jak bylem szczuply za dzieciaka to nie powinno byc problemu no i wzialem sie od niedawna za aeroby i sa efekty, zobaczymy jak bedzie latem z wycina, z nabieraniem masy nie ma problemow, szerokie biodra

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
hmmmmmm na start mialem do dyspozycji 80kg wagi i 31cm w bicepsie czyli fatboy no ale jakos idzie

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ja jestem typowym endo. łatwo łapie mase, ale tłuszczy też. no i mam kiepską klatkę. masywna ale kiepsko wg. mnie umiejscowiona jakoś.
ogólnie nie jest źle ale jest sporo kolesi, którzy mają znacznie lepszą gentyke.
będę miał problem jak się będę chciał w końcu konkretnie wyrzeźbić.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8465
ja mam bardzo slabą genetyke , bardzo wolno mase nabieram , ostatnio prawie nic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
ja mam ch.jowa genetyke,wystarczy ze wejde na 5g wegli na kg.ciała i w miesiac tyje 4,kg przy treningu 5 razy w tyg.,niestety nie jest to czysty miesien:-/genetycznie szerokie bary 150cm.jak chodzi o robienie rzezby to poprostu syzyfowa praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
A mnie w****iaja moje plecy sa waskie jak nozki fajnej modelki przykladam sie bardzo do techniki na plecy robie jeden trening w tygodniu ale za to dosc mocny a plecy dalej waskie zobaczymy jak bedzie ostatnio cos sie chyba poprawilo na + ale nie jestem pewien ogolnie mam film do plecow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój stary:)

Następny temat

chlopaki odpowiedzcie mi:P

WHEY premium