SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningow paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rozgrzewka w leginsach a potem już gatki. Im więcej kontaktu z rurką tym mniej ubrań :P W takich śliskich leginsach to już w ogóle nawet bym chyba nie usiadła na rurze :P A tu robiłyśmy akurat całe zajęcia handstandy to nie zdejmowałam leginsów.

A instruktorki nawet w leginsach potrafią trzaskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Super te foty z rurki Zazdroszczę
A na fotkach widzę, że nie wszystkie z sali treningowej? Masz rurkę w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja nie. Moje marzenie, ale nie mamy miejsca. Tzn znalazłoby się na upartego ale byłaby irytująca.
Moja przyjaciółka ma rurkę i pilnowałam jej synka w nocy to sobie trening zrobiłam.
Więc raz na jakiś czas mogę tak dziecka pilnować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Świetna opcja
Ja wogóle stwierdzam że przy dzieciach to najlepiej dom z ogrodem, nie tylko ze względu na dzieci, ale też na miejsce do ćwiczeń i sprzętu dla rodziców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55016
To musi być duży dom z dużym ogrodem :p bo my niby mamy tyle miejsca a jak przychodzi co do czego do się okazuje że tego miejsca jednak jest mało :p no ale wiadomo że zawsze to trochę więcej niż w mieszkaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Viki
Świetna opcja
Ja wogóle stwierdzam że przy dzieciach to najlepiej dom z ogrodem, nie tylko ze względu na dzieci, ale też na miejsce do ćwiczeń i sprzętu dla rodziców



No to niezaprzeczalnie prawda. Syn tej przyjaciółki też nieźle na tej rurce ćwiczy :P wspina się na samą górę jak małpka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja ma dom który bez poddasza ma 200 m kw a i tak brakuje miejsca na przykład na siłownię z prawdziwego zdarzenia

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Paula co słychać?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wywołalyscie wilka z lasu :p

Nie było mnie bo jak pisałam mąż na szkoleniu. Więc ja sama z dziećmi. Do tego chorowaliśmy trochę, więc ciężko czas. Prace mam teraz taka ze młyn ciągle i w ciągu dnia czasem zajrzę ale tak na szybko raczej. No niby nic się nie działo ale nie było latwo.
Jeszcze przeziębienie, żłobek na trochę zamknięty przez Covida aż przez chwilę sama się bałam czy nie złapałam bo się naniosło w czasie. Starszy też był przeziębiony a ja pracowałam z domu... Przez to przez miesiąc zrobiłam ze 4 treningi i to część jogowa...

Dieta to lepiej nie mówić. Jako ze stwierdziłam ze przed świętami nie ma co zaczynać to blokady w pracy brakuje :p prezenty też słodkie oczywiście od dostawców ale się powstrzymuje i nie zjadam od razu wszystkiego :p

Za to treningowo właśnie nastąpiła wielka zmiana. Decyzję podjęłam w ciągu jakiś 3 dni... I chociaż serce płacze, zwłaszcza jak się cofnęłam do tych moich zdjęć, ale rezygnuje na ten moment z rurki.

Pisałam już kiedyś ze to drogi sport. Dwa razy w tygodniu tak jak 270 zł. A teraz po roku to mi dwa razy mało. Chciałbyś się by się więcej ale to już kosmos. Z godzinami mi nie zawsze pasuje. Instruktorka jest świetna ale duża część grupy trenuje już razem kilka lat i też nie mogłam się wczuć w grupę. A za siłka też bardzo tęskniłam i stwierdziłam ze będę miała dużo więcej korzyści z karnetu na siłowni. Od lutego jak Grześ pójdzie do przedszkola to planuje 3 razy w tygodniu chodzić. Może czasem się uda 4 kto wie. Albo 3 na siłce i joga w domu też super. Za różnice w cenie mogę jechać na wakacje a w razie nieobecności męża nie mam problemu tylko zabieram dzieci ze sobą.

Mąż mnie namawiał do treningów w domu ale krótko mówiąc wole wyjść :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki kompleks

Następny temat

Wakacje 2021 Layla 33102

WHEY premium