SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc-zadania grudzień str 36,Blitzkrieg str 49

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 87866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
Drążekm-jak ma być film z ważenia-to chyba wiadomo-że z każdego :)

Mnie to tam akurat rybka ale nie jest to napisane jednoznacznie. Przed wejściem na wagę to nie to samo ważenie w pompce ;).Trzeba było napisać przed każdym ważeniem i nie było by pytań :). Swoją drogą kto sfilmuje ważenie w pompce na wadze łazienkowej to z góry winszuję :). Proponowałbym trochę więcej zaufania do uczestników. W końcu to dorośli ludzie (podobno ;) ). Ale nie moje rybki nie moje akwarium. Rozumiem że po kontrowersjach z wykonywaniem pompek chcesz żeby nie było niedomówień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
jsdolan5
masti
Drążekm-jak ma być film z ważenia-to chyba wiadomo-że z każdego :)

Mnie to tam akurat rybka ale nie jest to napisane jednoznacznie. Przed wejściem na wagę to nie to samo ważenie w pompce ;).Trzeba było napisać przed każdym ważeniem i nie było by pytań :). Swoją drogą kto sfilmuje ważenie w pompce na wadze łazienkowej to z góry winszuję :). Proponowałbym trochę więcej zaufania do uczestników. W końcu to dorośli ludzie (podobno ;) ). Ale nie moje rybki nie moje akwarium. Rozumiem że po kontrowersjach z wykonywaniem pompek chcesz żeby nie było niedomówień :)


No jak to jak? Na jednej ręce pompka, a w drugiej ręce telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
maceek
jsdolan5
masti
Drążekm-jak ma być film z ważenia-to chyba wiadomo-że z każdego :)

Mnie to tam akurat rybka ale nie jest to napisane jednoznacznie. Przed wejściem na wagę to nie to samo ważenie w pompce ;).Trzeba było napisać przed każdym ważeniem i nie było by pytań :). Swoją drogą kto sfilmuje ważenie w pompce na wadze łazienkowej to z góry winszuję :). Proponowałbym trochę więcej zaufania do uczestników. W końcu to dorośli ludzie (podobno ;) ). Ale nie moje rybki nie moje akwarium. Rozumiem że po kontrowersjach z wykonywaniem pompek chcesz żeby nie było niedomówień :)


No jak to jak? Na jednej ręce pompka, a w drugiej ręce telefon

No w sumie jest to jakiś sposób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko ja sie pytam dlaczego wazenie ciala takie szczegolowe a ciezar na sztandze juz nie ?,tak bede rostrzasal bo dlaczego mi sie nie ufa co da wagi w podporze a innym ufa odnosnie ciezaru na sztandze. ?
Rozumiem w takim razie ze nie musze filmowac cyferek wagi z krazkow ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-07 11:23:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
drazekm
Tylko ja sie pytam dlaczego wazenie ciala takie szczegolowe a ciezar na sztandze juz nie ?,tak bede rostrzasal bo dlaczego mi sie nie ufa co da wagi w podporze a innym ufa odnosnie ciezaru na sztandze. ?
Rozumiem w takim razie ze nie musze filmowac cyferek wagi z krazkow ?



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-07 11:23:43


Możesz filmować cyferki na krążkach i tak nie będzie wiadome czy to nie są https://www.fakeweights.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
drazekm
Tylko ja sie pytam dlaczego wazenie ciala takie szczegolowe a ciezar na sztandze juz nie ?,tak bede rostrzasal bo dlaczego mi sie nie ufa co da wagi w podporze a innym ufa odnosnie ciezaru na sztandze. ?
Rozumiem w takim razie ze nie musze filmowac cyferek wagi z krazkow ?



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-07 11:23:43


No bo widzisz...zaufanie do człowieka buduje się latami
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Drazekm-ważenie w podporze i na ugiętych ramionach nie jest po to by złapać kogoś na kombinowaniu-to tego wystarcza sama matematyka -zdjęcia,filmy niepotrzebne.

Jest to po prostu taka ciekawostka-te wagi są różne w różny sposób u ludzi z różną budową.

Ogólnie się podaje,jak pisał Wycwiel,żę ciężar w pompce to 60 % masy ciała.

Jak widać już z kilku prób-nie zgadza się to z empiryką.

Co do zaokrąglania ciężarów-powody są dwa

-samo ważenie na te dwa sposoby nie jest zbyt dokładne-trzeba się chwilę nie ruszać-a nie każdy to potrafi,dlatego jest też średnia i zaokrąglanie-błoąd jest wtedy najmniejszy a obciązenie możliwe do założenia .

-jest też kwestia obciażników na sztangę-rzadko są dostępne 1,25 kg a mniejsze to chyba tylko ktoś prywatnie ma :) (do olimpijskich robiono kiedyś jeszcze 1 kg,0,5 kg,0,25 kg -mieliśmy takie na siłowni,jak kupiliśmy nową olimpijke z Polsportu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti nie odpowiedziales mi na pytanie,ale niewazne jak pisalem nie bede filmowal wagi krazkow skoro inni tego nie robia mam nadzieje ze rowno ufacie w tej kwestii wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti ponawiam prośbę zmień kolor wątków konkursowych wyciskania bo teraz jedynie rozróżniam po awatarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Nie mam już specjalnie wyboru by nie powielać kolorów-mogę dać zółty ale wtedy też będziesz marudził :)

Ja też rozróżniam po avatarach-a tematy konkursowe od razu się po tym bladziukim kolorze-rzucają w oczy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Szajby ;)

Następny temat

Z redukcji na masę 36 lat

WHEY premium