SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc-zadania grudzień str 36,Blitzkrieg str 49

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 87867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Matkobosko
Nikt nie robił tak jak Ty dlatego że Masti zapomniał dopisać w regulaminie, że Twoje wykonanie ma być wzorem dla innych. I tu jest pies pogrzebany.
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
drazekm
No tak
Wytlumacze to sobie inaczej,nie robia jak ja bo nie musza regulamin zezwala a ja zrobilem jak zrobilem bo moglem i chcialem.

O "matko bosko" przeciez o tym pisalem a Ty wyjechales z "gdybym wazyl"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
drazekm
No tak
Wytlumacze to sobie inaczej,nie robia jak ja bo nie musza regulamin zezwala a ja zrobilem jak zrobilem bo moglem i chcialem.
Dlaczego zadajesz retorycznie pytania i to wtedy gdy znasz na nie sam odpowiedź?
(Mam nadzieję, że moje pytanie nie jest retoryczne. Nawet gdyby dla innych takie było . )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm
drazekm
No tak
Wytlumacze to sobie inaczej,nie robia jak ja bo nie musza regulamin zezwala a ja zrobilem jak zrobilem bo moglem i chcialem.

O "matko bosko" przeciez o tym pisalem a Ty wyjechales z "gdybym wazyl"


Widać nie załapałeś. Jeszcze raz.
Wszyscy tu jesteśmy jak takie małe samochodziki z napędem na 4 koła. Jedni mają wyższy moment obrotowy inni wyższą moc. Są silnika wysokoprężne i benzynowe. Mniejsze, większe, kolorowe i kolorowe mniej. Twój samochodzik jest nieduży z mocną jednostką napędową, niestety ma łyse opony z tyłu.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
drazekm
No tak
Wytlumacze to sobie inaczej,nie robia jak ja bo nie musza regulamin zezwala a ja zrobilem jak zrobilem bo moglem i chcialem.
Dlaczego zadajesz retorycznie pytania i to wtedy gdy znasz na nie sam odpowiedź?
(Mam nadzieję, że moje pytanie nie jest retoryczne. Nawet gdyby dla innych takie było . )

Nie Janek wybralem i napisalem tylko odpowiedz wygodna dla Was :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
drazekm
drazekm
No tak
Wytlumacze to sobie inaczej,nie robia jak ja bo nie musza regulamin zezwala a ja zrobilem jak zrobilem bo moglem i chcialem.

O "matko bosko" przeciez o tym pisalem a Ty wyjechales z "gdybym wazyl"


Widać nie załapałeś. Jeszcze raz.
Wszyscy tu jesteśmy jak takie małe samochodziki z napędem na 4 koła. Jedni mają wyższy moment
obrotowy inni wyższą moc. Są silnika wysokoprężne i benzynowe. Mniejsze, większe, kolorowe i kolorowe mniej. Twój samochodzik jest nieduży z mocną jednostką napędową, niestety ma łyse opony z tyłu.

Moze nadal nie zrozumialem,ale jesli chodzi o to ze mam slabe nogi i krzyz to racja tylko.ze potrafie sie do tego przyznac i nie tlumacze tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1432
Wszystko ok z Wami ?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Nie ma tu jeszcze mojego filmu ale będzie
Panowie jestem w miare ciężki (88 kg) ale ja robię pompki bardzo często i wyciskam sztangę lekką lecz w sporych ilościach nie można tego porównywać do tego czym się zajmują Ci co już wstawili swoje filmy .
Drazekm niestety mają rację tak samo jest wśród zawodników WW w 1/2CC ciężsi ( u nas +85kg) nie mają szans na wygraną z lżejszymi a pompki to takie WW z 1/2CC tylko z dupą do góry.
Pompki niby prosta sprawa a jak przychodzi co do czego to raczej kiepsko to wygląda nawet u młodych zawodników sportow walki.Super że się nagrali i fajnie to im wyszło a mam dużą możliwość porównania.
Może masti widząc zainteresowanie tym ćwiczeniem powtórzy to już w formie konkursu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szczypior.trenuje
Wszystko ok z Wami ?

Chyba nie wg. kolegow mam podwyzszony poziom tescia i agresje po suplach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Szajby ;)

Następny temat

Z redukcji na masę 36 lat

WHEY premium