SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc-zadania grudzień str 36,Blitzkrieg str 49

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 87671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Na ziemi będę robił-może jutro nagram,poprzednio nagrałem na poręczach(jest to trudniejsze )-100 w 199 sekund wyszło-film chyba w moim temacie wrzuciłem albo w głownym konkursowym-ale zaznaczyłęm ,że to masti pompki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Wolałem ich nie korygować,bo widziałem przedtem ich sparingi.
Pompki robili po 60 minutach różnych walk,czyli po treningu .

Sebastian ma 16 lat a już zaliczył wiele startów w różnych sztukach walki i mma,gdzie pokonywał starszych i większych kolegów-ma duży talet i niezbędną determinację.

Prawie rówieśnik Mikołaja i Kacpra.



Marcin jest trenerem sztuk walki-kilku-zachęcał wszystkich pakerów,by znaleźli czas i na taką zabawę a nie deptanie bieżni czy meczenie rowerka na siłowni .
Też jestem za tym,bo sam trenujac i startując jako trójboista i kulturysta,trenowałm także boks.



Myslę ,że w styczniu znów się z nimi spotkam-Dawid jeszcze przed Debiutami coś szykuje w tym stylu-będzie ciekawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Na ziemi będę robił-może jutro nagram,poprzednio nagrałem na poręczach(jest to trudniejsze )-100 w 199 sekund wyszło-film chyba w moim temacie wrzuciłem albo w głownym konkursowym-ale zaznaczyłęm ,że to masti pompki:)

Przykro Masti nawet nie obejrzales swojego filmu tylko 92 mastidipy,musisz probe powtorzyc :)
http://m.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200-s148.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
_Szajba_
Fajnie im te pompki wchodzą. Kolega po lewej robi dolny zakres ruchu, a kolega po prawej górny. Summa summarum pompka jest





Gdzie tam jest wyprost w łokciu?

Swoją drogą - oglądałem kiedyś kilka programów o tajskich bokserach - tam tak pompują..

Dla mnie pompka jako ćwiczenie na klatkę - ma iść głównie w klatkę. Gdybym robił z dłońmi rozstawionymi na szerokość barków (łokcie przy ciele), to po 20-40powt. miałbym taką pompę w trickach, że więcej bym nie zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Rzeczywiście-pomyliłem się o 10 :),myślałem,że 102 zrobiłem :)
Trzeba poprawić zdecydowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
panteon
_Szajba_
Fajnie im te pompki wchodzą. Kolega po lewej robi dolny zakres ruchu, a kolega po prawej górny. Summa summarum pompka jest





Gdzie tam jest wyprost w łokciu?

Swoją drogą - oglądałem kiedyś kilka programów o tajskich bokserach - tam tak pompują..

Dla mnie pompka jako ćwiczenie na klatkę - ma iść głównie w klatkę. Gdybym robił z dłońmi rozstawionymi na szerokość barków (łokcie przy ciele), to po 20-40powt. miałbym taką pompę w trickach, że więcej bym nie zrobił.



Masti - chylę czoła przed osiągnięciami kolegów ale takich "pompek" to można zrobić 100 w 100 sekund . Ja jednak zostanę przy swoich pompkach choć nie są doskonałe i może nie zdołam zrobić 100 w 200 sek.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Natan33
No na pewno pompki które pokazał kolega sa prawidłowe

100 pompek to robiłem jak miałem 15-16lat

Pozdrawiam i uciekam bo musze cos skończyć w pracy i dzieci za godzinę z pl szkoły odebrać.

Ps. Pompek nie będę pokazywać bo nie muszę niczego udowadniać


Natan, tak jak koledzy napisali szkoda, że nie weźmiesz udziału w tej zabawie, bo wszyscy to tutaj traktujemy jako zabawę . Przepraszam, jeżeli Cię moją wypowiedzią uraziłem, ale dalej twierdzę, że jest niemożliwe zrobienie 25 prawidłowych pompek w 20 sekund. Nigdzie nie pisałem, że pompki zrobione przez kolegę albo przeze mnie są prawidłowe i perfekcyjne. Zresztą żadnego ćwiczenie nie robię dokładnie i do każdego mam zastrzeżenia . 100 pompek to ja robiłem na treningach 40 lat temu, a teraz ćwiczę dla własnej przyjemności . Na koniec: myślę, że w tym dziale nikt nikomu nie musi nic udowadniać, a że lubimy się bawić, wstawiać filmiki i nie boimy się krytyki, bo w końcu jesteśmy dorośli, to chyba dobrze


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-11-25 20:13:02
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ciekawe co masti zafunduje nam jako danie główne? WW było na rozgrzewkę to moze teraz WL?
puścisz trochę farby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kabo9
ciekawe co masti zafunduje nam jako danie główne? WW było na rozgrzewkę to moze teraz WL?
puścisz trochę farby ?

Co Ty nie pusci,bedziemy pewnie czekac jak zwykle do polowy miesiaca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
jsdolan5
Natan33
No na pewno pompki które pokazał kolega sa prawidłowe

100 pompek to robiłem jak miałem 15-16lat

Pozdrawiam i uciekam bo musze cos skończyć w pracy i dzieci za godzinę z pl szkoły odebrać.

Ps. Pompek nie będę pokazywać bo nie muszę niczego udowadniać


Natan, tak jak koledzy napisali szkoda, że nie weźmiesz udziału w tej zabawie, bo wszyscy to tutaj traktujemy jako zabawę . Przepraszam, jeżeli Cię moją wypowiedzią uraziłem, ale dalej twierdzę, że jest niemożliwe zrobienie 25 prawidłowych pompek w 20 sekund. Nigdzie nie pisałem, że pompki zrobione przez kolegę albo przeze mnie są prawidłowe i perfekcyjne. Zresztą żadnego ćwiczenie nie robię dokładnie i do każdego mam zastrzeżenia . 100 pompek to ja robiłem na treningach 40 lat temu, a teraz ćwiczę dla własnej przyjemności . Na koniec: myślę, że w tym dziale nikt nikomu nie musi nic udowadniać, a że lubimy się bawić, wstawiać filmiki i nie boimy się krytyki, bo w końcu jesteśmy dorośli, to chyba dobrze



Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-11-25 20:13:02


Hej ja nie jestem bucem zapatrzonym w siebie i nie obrażam się a tym bardziej nie na forum internetowym.
Pewnie te moje pompki też nie są idealne ale robiąc tabatę naprawdę w pierwszych czterech 20s jestem w przedziale 20-25 pompek potem w trzeciej minucie juz tracę szybko moc a w czwartej to śmiech na sali.
Będę robił to nagram filmik i będziecie mogli krytykować ale nie mam konta na YT wiec tego nie wrzucę może jedynie mógłbym przesłać do kogoś kto wrzuca filmy.
Pozdr

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Szajby ;)

Następny temat

Z redukcji na masę 36 lat

WHEY premium