SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzy kroki od Mr Biceps,konkurs non stop przez 2 miesiące

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39660
Uważam że konkurs był zajefajny rywalizacja była bardzo ciekawa i trzymającą w napięciu Rutkow pomimo że technika troszkę kulawą była to mnie mega zaskoczyłeś swym wynikiem, jak oglądałem filmik to myślałem że mnie przebijesz hehe, szkoda tylko że ja tak odpadłem z rywalizacji i Rutkow bo mogły by być ok 55 powt. Ojan też pięknie wdrapywał się po drabinie jest bestia z niego no i szkoda ze nowy tak późno dołączył bo by mogło być ciekawie jak by porządnie te 2 miesiące przepracował mógłby się zakręcić koło 50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
Podobno konkurs ma trwać również w listopadzie!
Ma się zmienić jedynie ciężar sztangi - przechodzimy na wyższy poziom czyli z 30 kg na 40 kg.
Pomoże to niektórym na mocniejsze przygotowanie się do zawodów międzynarodowych.
Ja nawet nie wiem czy zrobię z takim ciężarem chociaż jedno powtórzenie!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39660
Ojan dasz radę tylko proponuję zrobić rozgrzewkę na 20 kg z 8 razy i na 40 wejść dopiero.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 865 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12433
Fajnie ze jest coś kolejnego planowane bo trzeba rozwijać tą nową konkurencje. 40kg to taki fajny pośredni ciężar.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Zgadza się,w listopadzie zrobimy równoległe zawody internetowe do tych zawodów w Eindhoven.

Bedzie można sobie porównać wyniki z realem.
Cała zabawa bedzie polegała na tym-że będzie trzeba to zrobic w dniu i godzinach zawodów .
I to online :)

Ale dziś pojawił się pewien problem-w Holandii zaostrzono rygory dotyczace siłowni-jeszcze dokładnie nie wiem ale podobno bez szczepienia lub testu nie wpuszczą.
Jutro pewnie dokładnie bedzie to opisane-dziś mam info z 2 reki ale bez konkretów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
goldberg1982
Uważam że konkurs był zajefajny rywalizacja była bardzo ciekawa i trzymającą w napięciu Rutkow pomimo że technika troszkę kulawą była to mnie mega zaskoczyłeś swym wynikiem, jak oglądałem filmik to myślałem że mnie przebijesz hehe, szkoda tylko że ja tak odpadłem z rywalizacji i Rutkow bo mogły by być ok 55 powt. Ojan też pięknie wdrapywał się po drabinie jest bestia z niego no i szkoda ze nowy tak późno dołączył bo by mogło być ciekawie jak by porządnie te 2 miesiące przepracował mógłby się zakręcić koło 50


Chcialem wam pokazac ze ważący duzo mniej tez potrafi
Szkoda ze zabieg mnie na koncu wyeliminował ale wszyscy ładnie walczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Ja sie pisze na 40kg ale równocześnie z zawodami w Holandii to raczej nie ogarniemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 865 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12433
rutkow
goldberg1982
Uważam że konkurs był zajefajny rywalizacja była bardzo ciekawa i trzymającą w napięciu Rutkow pomimo że technika troszkę kulawą była to mnie mega zaskoczyłeś swym wynikiem, jak oglądałem filmik to myślałem że mnie przebijesz hehe, szkoda tylko że ja tak odpadłem z rywalizacji i Rutkow bo mogły by być ok 55 powt. Ojan też pięknie wdrapywał się po drabinie jest bestia z niego no i szkoda ze nowy tak późno dołączył bo by mogło być ciekawie jak by porządnie te 2 miesiące przepracował mógłby się zakręcić koło 50


Chcialem wam pokazac ze ważący duzo mniej tez potrafi
Szkoda ze zabieg mnie na koncu wyeliminował ale wszyscy ładnie walczyli

Rutkow miedzy mną a Tobą nie ma aż takiej dużej różnicy bo ja waszej poniżej 100kg. Ty za to jesteś dużo niższy, więc masz krótsze ruchy i szanse się wyrównują. Nawet mogę mówić że Ty masz lepiej bo niższy. Hihihi. Jak wrócisz do treningów i formy to się pobawimy. Już się pojawimy nowe ciekawe propozycje na bicka, więc zabawy będzie dużo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
Dałem z siebie wszystko!

No i jestem pierwszy!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 865 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12433
Ojan myślę że dojdziesz do 15powt. Prowadzisz Ojan.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie zwalniamy po 36 urodzinach

Następny temat

co poczynać?

WHEY premium