SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzy kroki od Mr Biceps,konkurs non stop przez 2 miesiące

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Haha dobry plan
Troche konkurs nie pomyślany bo czym wiecej masy tym wiecej sily , jestes wygrany juz na starcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 864 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12421
rutkow
Haha dobry plan
Troche konkurs nie pomyślany bo czym wiecej masy tym wiecej sily , jestes wygrany juz na starcie

Na tym ciężarze to liczy się typowa wytrzymałość i siła z masy się już za bardzo nie przekłada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131191
XDM
rutkow
Haha dobry plan
Troche konkurs nie pomyślany bo czym wiecej masy tym wiecej sily , jestes wygrany juz na starcie
Na tym ciężarze to liczy się typowa wytrzymałość i siła z masy się już za bardzo nie przekłada.
To nie tak!
To prawie połowa mojej (i rutkowa) wagi ciała i muszę powiedzieć, że muszę trochę wysiłku wydać aby mnie nie przewróciło przy wznoszeniu oraz opuszczaniu tego ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 864 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12421
ojan
XDM
rutkow
Haha dobry plan
Troche konkurs nie pomyślany bo czym wiecej masy tym wiecej sily , jestes wygrany juz na starcie
Na tym ciężarze to liczy się typowa wytrzymałość i siła z masy się już za bardzo nie przekłada.
To nie tak!
To prawie połowa mojej (i rutkowa) wagi ciała i muszę powiedzieć, że muszę trochę wysiłku wydać aby mnie nie przewróciło przy wznoszeniu oraz opuszczaniu tego ciężaru

Nogi dalej od ściany. To jest akurat specyfika tego ćwiczenia że jeśli nogi będziemy mieli za blisko ściany to wtedy angażujemy całe ciało że by nas ciężar nie pociągnął do przodu i mimo że ten ciężar jest mały to osoby ważące po 100kg też mają ten sam problem. Regulamin nie określa jak mają być ustawione stopy, więc dawajcie troszkę dalej od ściany. Na zawodach jest już to określone.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
Im większa masa tym większy biceps i szybciej się pompuje więc, kolegę mam co jest mocniejszy na bicepsa ode mnie ma 51,5 cm przy wadze 110kg i na 40kg przy ścianie zrobił 24 razy bo bicka chciało mu rozsadzić taką pompa, a na jedno powtórzenie przy ścianie brał coś 90 kg więc siła się nie przekłada jak próbował 1 raz na 30 kg przy ścianie to zrobił 30 razy więc Rutkow nawet Ty jesteś lepszy od niego haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
Także nie marudzić tylko zasuwac a winiki same się pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
30kg x ilość powtórzeń / waga ciała + obwód ramienia . Proste jak drut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131191
wycwiel
30kg x ilość powtórzeń / waga ciała + obwód ramienia . Proste jak drut
Ciekawy przelicznik!
Podajcie teraz swoją wagę ciała i obwody bicepsa - nie zaniżać ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
wycwiel
30kg x ilość powtórzeń / waga ciała + obwód ramienia . Proste jak drut

Ty to masz te przeliczniki haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie zwalniamy po 36 urodzinach

Następny temat

co poczynać?

WHEY premium