SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co poczynać?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 921
cześć wszystkim
wiek 44
wzrost 182
waga 108 kg
BMI 33-35 %
nigdy żadnego wspomagania ( sterydy)
brzuch jak dętka z traktora
Kiedys udzielono mi tutaj super porad , za co DZIEKI OGROMNE

O CO CHCIALBYM ZAPYTAC TERAZ ? : Od 6-7 lat poziom testosteronu na minimalnym poziōmie adekwatnym do wieku ( wg Angoli), wg kliniki w Polsce lata temu chciano mi podać testosteron ,w plastrach na początek, (w wieku 34l teść na poziomie 85 +)
Wagi przybywa
Czasami na śniadanie mała miska płatków owsianych , ma mleku z owocami zapycha mnie na cały dzień , czasem nie jestem w stanie ja dojeść.
Problemy ze spaniem, STAWY bolą od jakiegoś czasu, huśtawki humoru, nastawienia do roboty itp ( a lubię swoją robotę).
Od kilku tygodni, w końcu , lekarz kazał mi brać co 2 dzien pigułę ClomiFENE 50mg, ma to niby pomóc odblokować produkcję wlasnego testosteronu.

Co mam robić? macie jakiś sposób na podniesienie Testosteronu oprocz sterydów?
Co zrobić z żarciem ?
Od czego zacząć żeby zacząć tracić zbedne kg ?
Dostępu do siłki nie mam, pracuje wariackie godziny....
Jesc, jesli potrafie cos zjesc , staram się zdrowo.

Jakieś sugestie ?
WIEM że są tutaj osoby które potrafią odpowiedziec sensownie , lub nakierować jak ostatnio, lub nawet op.....ć ze skutkiem i podpowiedzieć coś BARDZO MADREGO.

PROSZE O POMOC
DZIEKI Z GORY



Zmieniony przez - hanys77 w dniu 2021-10-10 13:29:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
Trenować można wszędzie i zawsze - jeśli się tylko chce.
Pewnie wiesz o chłopcu który tylko napinał swoje mięśnie a nazywali go później Sandow i był wzorem siły i piękna męskiego ciała.
Gdybyś częściej jadł tak jak piszesz to prosiłbyś o dietę na przytycie
Zacznij robić pompki, przysiady (wykroki) i brzuszki.
Weź kij od miotły (mopa) połóż go na krzesłach i próbuj się podciągać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Mistrzu, pozostałe hormony zbadaj, cukier, tarczycę i przysadkę też bo to, co opisujesz wskazuje na poważne problemy. Bez naprawienia hormonów niczego nie będzie.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Po pierwsze, wyregulowac tryb zycia. Zacznij od regularnej aktywnosci fizycznej (praktycznie bez znaczenia co to bedzie, wazne zeby sie dobrze zmeczyc pare razy w tyg), druga wazna rzecz to sen i normalne, umiarkowane jedzenie. Reszta to zwykle pieprzenie i zabieranie sie do problemu od dupy strony. Najglupsze co mozesz zrobic to tzw suple a zwlaszcza "boostery testosteronu".
1

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Dokładnie-jak koledzy wyżej-trzeba sobie spojrzeć w oczy i się zdecydować:
-czy chcesz pożyć długo w dobrym zdrowiu i sprawności
-czy nic nie zrobisz ,usprawiedliwiając to róznymi wymówkami i zdrowie forma bedzie sie systematycznie obniżać.....

Przy okazji-zapraszam do nowego konkursu-beda konkretne zadania do rozliczenia-bedzie trzeba się wysilić-ale się to opłaci po stokroć.

I forma pójdzie w górę .

https://www.sfd.pl/Konkurs_funkcjonalny_:East_West_Rally_2021_2022-t1215081.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 14 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 100
moim zdaniem w pierwszej kolejności lekarz -dobór zestawu badań - wyniki - szukanie przyczyn i naprawa.
potem dietetyk, taki "prawdziwy" z doświadczeniem z ludźmi z problemami zdrowotnymi hormonalnymi a nie tylko o fitnesu.
+ zdrowy tryb życia w kwestii jedzenia i aktywności fizycznej. U mnie potrzebny był punkt ostatni i przez rok waga sama spadla jedynie przy zmianie nawyków żywieniowych, chodzeniu, chodzeniu po górach i lekkim bieganiu
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzy kroki od Mr Biceps,konkurs non stop przez 2 miesiące

Następny temat

Wymioty po odżywce typu Gainer i mleku

WHEY premium