SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzy kroki od Mr Biceps,konkurs non stop przez 2 miesiące

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
masti
Filmy wstawiamy tutaj,a przygotowania do zawodów można prowadzic w swoich tematach.

Zdjęcia konkursowe takze tutaj,ale to na koniec miesiąca.

A filmy na bieżąco,jak poprawiacie wyniki ,czy jakiś ciekawy specjalistyczny fragment treningu w ramach przygotowania na konkurs


Goldber-to szkoda,że tam nie pojechałeś.
A jest jakaś relacja filmowa z tej konkurencji?

No właśnie szkoda dopiero w sobotę się dowiedziałem że trwają eliminacje, 60 razy myślę że spokojnie bym dał rade aż z ciekawości sprawdzę. Szukam i nie mogę znalesc żadnej relacji, myślę że dopiero coś wstawia bo targi dopiero dziś się zakończyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728649
To robili 40 kg bez oparcia ?
I pewnie mniejszy zakres ruchu,bo łapy napakowane ,to nie bardzo wiecej idzie zrobić.

Tez szukam ale jest tylko z kulturystyki relacja





Zmieniony przez - masti w dniu 2021-09-12 21:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Tak bez oparcia i z bujaniem tlowia robili, widziałem filmik jednego kilka sekund to bujał się jak na huśtawce haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
goldberg1982
Tak bez oparcia i z bujaniem tlowia robili, widziałem filmik jednego kilka sekund to bujał się jak na huśtawce haha
Ty się nie bujasz ale łokci też nie prostujesz do końca w dolnej pozycji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Bo taki chwyt wąski uniemożliwia pełnego wyprostu nie tylko mi ale prawie każdemu, nawet na zawodach zawodnicy z całego świata zaczynają z lekko ugiętych ramion. Ciężko to tak tłumaczyć musiał bym Ci to pokazać na żywo albo jak masz gryf łamany to chwyć sobie wąsko i zobaczysz jak się zachowują ramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
goldberg1982
Bo taki chwyt wąski uniemożliwia pełnego wyprostu nie tylko mi ale prawie każdemu, nawet na zawodach zawodnicy z całego świata zaczynają z lekko ugiętych ramion. Ciężko to tak tłumaczyć musiał bym Ci to pokazać na żywo albo jak masz gryf łamany to chwyć sobie wąsko i zobaczysz jak się zachowują ramiona
Przy łamanym łatwiej wyprostować łokcie niż przy prostym
Na zawodach trzeba dostosować się do narzuconego regulaminu . Zawodnicy robią to na co pozwalają sędziowie - u nas sędziować będzie masti .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
ojan
goldberg1982
Bo taki chwyt wąski uniemożliwia pełnego wyprostu nie tylko mi ale prawie każdemu, nawet na zawodach zawodnicy z całego świata zaczynają z lekko ugiętych ramion. Ciężko to tak tłumaczyć musiał bym Ci to pokazać na żywo albo jak masz gryf łamany to chwyć sobie wąsko i zobaczysz jak się zachowują ramiona
Przy łamanym łatwiej wyprostować łokcie niż przy prostym
Na zawodach trzeba dostosować się do narzuconego regulaminu . Zawodnicy robią to na co pozwalają sędziowie - u nas sędziować będzie masti .

No właśnie ze jesteś w błędzie, przy wąskim jest trudniej wyprostować ręce w łokciach, wystarczy popatrzeć nawet na elitę światową, którzy robią to na wąsko. Być może łatwiej jest osobą, którzy są niskiej wagi i są szczupli ale takiemu co waży już 100kg to jest bardzo trudno to zrobić. Wystarczy popatrzeć na zawodnika, który pobił rekord świata, zrobił to na wąsko i w dużo gorszym stylu niż Goldi ale za to ciężar jest imponujący.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Jest jeszcze kwestia tego jak daleko mamy stopy oddalone od ściany, im dalej to jest trudniej wyprostować ręce w łokciach bo nam się opierają o uda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
XDM
Jest jeszcze kwestia tego jak daleko mamy stopy oddalone od ściany, im dalej to jest trudniej wyprostować ręce w łokciach bo nam się opierają o uda.

No i jeszcze długość rąk i wielkość brzucha też ma znaczenie
Podeślij filmiki z tymi rekordowymi wykonaniami.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie zwalniamy po 36 urodzinach

Następny temat

co poczynać?

WHEY premium