SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Generalnie to wiodącym ćwiczeniem u mnie tego typu jest to


wiem że można jeszcze utrudnić je poprzez gumę oporową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz też robić hip thrust jednonóż z talerzem na kolanach . Pośladki mocno obrywają.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Właśnie podobna wersję wstawiłem tutaj tylko z nogą na podwyższeniu, rozumiem że można śmiało z tym działać ? :)

Patrząc że okres zimowy za pasem, przerzucam się na trening tylko z obciążeniem (drążek mam na dworze, ciężko zmobilizować się do wyjścia, a i choroby można sobie narobić). Nie chciałbym jednak porzucić pompek tak więc czy mógłbym w planach góry które wstawiałem na koniec treningu pocisnąć kilka seryjek pompek wrzucić na dobicie. Myślałem by w jednym planie dać pompki z nogami na podwyższeniu a w drugim wąsko, co Wy na to? :)



Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2017-12-03 15:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Można jak najbardziej.

Pompki to bardzo dobre ćwiczenie na klatkę piersiową i tricepsy, więc śmiało wrzucaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Na czym smażycie potrawy? Ja ostatnio dość dużo na oleju kokosowym, ale trochę się już nudzi...olej rzepakowy byłby dobry na jakiś czas bo akurat mam go w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To zależy od długości smażenia. Ja generalnie smażę na kokosowym ewentualnie przy krótkim smażeniu czasem oliwa z oliwek.
Ewentuanie smalec ale nie każdemu odpowiada.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Takie cudo https://sklep.sfd.pl/Wellsley_Farms_Cooking_Spray-opis34765.html
Lub masło klarowane, neiraz olej kokosowy też wpadnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Smalec się nadaje do takiego dłuższego smażenia, czasem używam. A tak to masło klarowane bądź olej kokosowy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Dzięki coś pomyślę :

Przechodzę na PUSH/PULL/LEGS, oto on:

Pull 1
1. Podciąganie nachwytem [5x5]
2. Wiosłowanie końcem sztangi [4x8]
3. Wiosłowanie sztangielką [4x12]
4. Wznosy w opadzie (tył barku) [4x12]
5. Uginanie ze sztangą [4x8]
6. Młotkowo [4x10]

Push 1
1. Wyciskanie żołnierskie [4x8]
2. Wyciskanie sztangi leżąc 4x8]
3. Wyciskanie sztangi wąsko leżąc [4x8]
4. Wyciskanie hantli leżąc [4x12]
5. Wznosy bokiem siedząc [4x15]
6. Pompki wąskie [4x]

Pull 2
1. Podciąganie podchwytem [5x5]
2. Wiosłowanie końcem sztangi [4x8]
3. Wiosłowanie sztangielką [4x12]
4. Wznosy w opadzie (tył barku) [4x12]
5. Uginanie ze sztangą [4x8]
6. Supinacja [4x10]

Push 2
1. Wyciskanie żołnierskie [4x8]
2. Wyciskanie sztangi leżąc [4x8]
3. Wyciskanie sztangi wąsko leżąc [4x8]
4. Wyciskanie hantli stojąc [4x12]
5. Wznosy bokiem stojąc [4x15]
6. Seria łączona: Wyciskanie francuskie stojąc jednorącz + Prostowanie w opadzie [3x12]

Legs
1. Przysiad ze sztangą [4x8]
2. RDL [4x8-6]
3. Przysiad bułgarski [3x10]
4. Hip thrust w klęku [4x10]
5. Zakroki [3x12]
6. Łydki (izometrycznie) [4x30sek.]

Generalnie nie będę miał stałej liczby treningów w tygodniu, czasami zrobię 2, 3, czasami 5 ale zawsze w takiej sekwencji pull push legs przerwa pull push przerwa, oczywiście pewnie różnie wyjdzie z przerwami ale kolejność pozostaje taka sama + zawsze będzie przerwa po treningu nóg i po ostatnim push w rozkładzie :)


Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2017-12-11 16:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To dlaczego nie robisz sobie jednego push, jednego pull i nogi. Nie trzeba Ci 5 zestawów. Ogranicz je i rób zamiennie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana kolejności wykonywania partii

Następny temat

Trening na masę.

WHEY premium