SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Mam zamiennie, główne ćwiczenia w obu są takie same w każdym pull/push :) Dlatego tez mam mega elastycznie to rozpisane, bo dlaczego jakbym miał okazję zrobić 2x pull czy push w tygodniu miałbym tego nie wykorzystać, raz w tygodniu to taka podstawa reszta to bonusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
No tak ale jakoś to trzeba usystematyzować żeby też nie było takiego freestyle. Ale jak taki układ Ci pasuje to ok.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Tak jeszcze myślę nad wyciskaniem francuskim leżąc...robicie do czoła czy za głowę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
youngjanek
Tak jeszcze myślę nad wyciskaniem francuskim leżąc...robicie do czoła czy za głowę?


To są dwie wersje jedna normalnie za głowę a druga wersja to popularnie zwana czachołamacze i ją wówczas wykonujesz do czoła.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Czyli obie wersje jak najbardziej poprawne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Tak obie wersje są w porządki jednak początkowo może zrób wersję za głowę a nie do czoła bo jest nieco łatwiejsza, ważne, żeby kość ramienna nie była cały czas w pionie tylko delikatnie przesunięta w stronę głowy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754


coś takiego? (chodzi o sztangę)


Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2017-12-12 20:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Tak, chociaż ja sztangę prowadzę za ławeczkę i dopuszczam ruch do tyłu w stawie ramiennym. Wtedy lepiej pracuje głowa długa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Głowę długą to osobiście wolę trenować jednorącz stojąc i tak myślę czy by właśnie w drugim planie nie połączyć francuza jednorącz z pompeczkami wąskimi jakby to wypaliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
We wszelakich francuzach głowa długa tricepsa zawsze będzie tą dominującą w ćwiczeniu.Ale warto zmieniać ćwiczenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana kolejności wykonywania partii

Następny temat

Trening na masę.

WHEY premium