SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
nada sie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
PULL
 Wiosłowanie podchwytem [5x8]
 Meadows rows [4x8]
 Wznosy bokiem [4x15]
 Podciąganie nachwytem [do 5x6]
Podciąganie podchwytem [do 5x8]
 Biceps sztanga [3x8]
 Supinacja [3x12]

PUSH
 OHP [5x5]
 Wyciskanie [5x8]
 Pompki na kółkach [4x]
 Wyciskanie wąsko z pauzą [4x10]
 Wyciskanie francuskie sztangi stojąc [3x8]
 Wyciskanie sztangielki leżąc [3x15]
 Pompki z gumą [4x]

LEGS + ABS
 Przysiad [5x8-10]
 RDL [5x8-10]
 Bułgar [5x6-8]
 Kółko [3x10]
 Wznosy w zwisie [3x]
 Wznosy nóg na ławce [3]
 Świeca [3x]

Trochę pozmieniałem, ostatecznie tak to wygląda. Treningi zazwyczaj co drugi dzień w kolejności PULL PUSH LEGS. Jedyna sprawa to taka gdzie dodać/odjąć serii albo powtórzeń wg Was i ewentualnie co mógłbym wrzucić za pompki z gumą. Ćwiczenie na kółkach zostaje jako łatwiejsza progresja do dipów na kółkach :)



Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2018-05-05 12:56:16

Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2018-05-05 18:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777642
Zawsze z nowego ćwiczenia będziesz zadowolony. Spróbuj sobie wymachu w opadzie na ugiętych ramionach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Coś w stylu odwrotnych rozpiętek? Dałem franuskie stojąc, w leżeniu już trochę się przejadło. Za to wykonanie stojąc rzadko widuję, praktycznie to w ogóle aby ktoś robił, co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777642
youngjanek
Coś w stylu odwrotnych rozpiętek? Dałem franuskie stojąc, w leżeniu już trochę się przejadło. Za to wykonanie stojąc rzadko widuję, praktycznie to w ogóle aby ktoś robił, co o tym sądzicie?


Nie do końca odwrotne rozpiętki. Chodzi o takie ćwiczenie https://exrx.net/WeightExercises/DeltoidPosterior/DBLyingRearDeltRow polecam bo jest bardzo dobre.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To podciąganie sztangielek do klatki. Osobiście bardzo często wykonywałem w swoim treningu i po niczym mi tak nie rósł tył barków.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Pomyślimy, a z tym Francuzem to robił ktoś stojąc ale ze sztangą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Robił. Siedząc o wiele wygodniej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777642
ronie220
To podciąganie sztangielek do klatki. Osobiście bardzo często wykonywałem w swoim treningu i po niczym mi tak nie rósł tył barków.


Bo to na prawdę jest solidne ćwiczenie i można w nim dość fajnie polecieć z ciężarami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777642
youngjanek
Pomyślimy, a z tym Francuzem to robił ktoś stojąc ale ze sztangą?


Stojąc ze sztangą jest dość niewygodnie ale możesz spróbować pilnuj tylko pozycji łokci w tym francuzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana kolejności wykonywania partii

Następny temat

Trening na masę.

WHEY premium