SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie róbmy z siebie niewolników

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Luzik panowie ;)

Jeszcze taka sprawa, ćwiczę obecnie góra/dół. I tutaj pytanie czy wystarczyłyby jako ćwiczenia celowane na biceps i triceps - uginanie przedramion ze sztangą i francuz i ograniczenie się tylko do nich w każdym z planów dajmy na to w 3 seriach po 8 powtórzeń? (na górę mam wersję A i B gdzie w sumie jest tylko rotacja wiosła, podciągania i wyciskania - różne chwyty).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale jak w każdym z planów, masz na myśli obecny plan dwa zestawy czy jeśli za jakiś czas będziesz inny plan robił to francuz i uginanie też mają tam podstawą być ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Nie teraz mam 2 plany i wykonuję je zamiennie i w obu planach następują tylko takie rotacje: A - wyciskanie klasyczne, wiosło podchwytem, podciąganie nachwytem / B - wyciskanie wąsko, meadows row, podciąganie podchwytem :) reszta ćw jak OHP, wznosy półsztangą i właśnie ramiona byłyby bez zmian



Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2018-02-27 19:01:55

Zmieniony przez - youngjanek w dniu 2018-02-27 19:05:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja bym zamienił by pod innymi kątami zaatakować dany mięsień

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Na trica w domu mam trochę ograniczone pole manewru więc jedynie francuz u mnie jest opcją gdzie mogę trochę dołożyć sensownie ciężaru, no i wyciskanie wąsko :/ Na biceps mogłoby być uginanie młotkowe? - jaki zakres powtórzeń zaproponowałbyś jeżeli tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
taki sam zakres daj jak w uginaniu sztangą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Ewentualnie jeszcze mogę zrobić rotację taką: w jednym planie wznosy półsztangą przykładowo 8-10 powt. a w drugim hantlami siedząc 12-15 powtórzeń, byłoby ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Byłoby ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Trening nóg 1x w tygodniu z cwiczeniami: przysiad, bułgar, rumunski martwy i jakiś wyprost bioder wystarczy? obecnie cięzko z czasem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana kolejności wykonywania partii

Następny temat

Trening na masę.

WHEY premium