SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7342
Czy mozna nauczyc sie choc troche walczyc, nie chodzac na sekcje a czytajac techniki i cwiczyc je samemu w domu ? U mnie na zadupiu nie ma zadnej sekcji a nie mam kasy zeby gdzies dojezdzac :(:(:(


dzienkuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1253
zgadzam sie z przedmówcami ze trudno raczej sie nauczyc sztuki walki samemu ale nie jest to niemozliwe ja nauczyłam się mea-geri-kekomi z "Żołnierza Polskiego" i jak trafiłam do sekcji to jak znalazł. Okazało sie ze potrafie wykonac to kopniecie jak nikt w sekcji.
zycze wowodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Samemu można się mało nauczyć, za to łatwo można nabrać złych nawyków które potem ciągną się za człowiekiem. Najlepiej zacznij trening kondycyjny ( pompki, przysiady, bieganie, skakanka ) do czasu aż zbierzesz kasę na dojazdy.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
beedzie ciezko ale napewno lepiej cos robic niz siedziec przed tv i jesc chipsy

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7342
dzienkuje wam za odpowiedzi. Kosa a moglbys polecic jakis sport ktory najlatwiej byloby trenowac samemu ?


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
jesli chodzi ci po przydatny w sztukach wlaki to bieganie kazde i sprinty i dlugie dystanse tez bo to sie moze przydac ;] no i silowe cwiczenia

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
bieganie basen to poprawia kondycje silownia ale zalezy co chcesz soagnac czy wyglad czy sile i szybkosc bo inne cwiczenia sa na to

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7342
akurat troche wczesniej zaczolem sobie biegac i ciwczyc troche w domu to mi sie przyda chyba :), a np jakies chocby najprostsze techniki walki albo samoobrony ? macie moze jakies przydatne linki do stron, fimlikow, etc skad moglbym sie uczyc sam jakis technik ?

dzienkuje za pomoc i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś na www.totalwarrior.com były fajne filmy instruktażowe różnego rodzaju (z tamtąd uczyłem się podstaw nunchaku), ale już ich tam nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Z doswiadczenia (swojego i innych) wiem, ze NIE DA, po prostu fizycznie nie da sie nauczyc sztuki walki samemu. Poszukaj wsrod kumpli-moze ktorys chodzi na boks albo cos innego i molestuj go, zeby przekazal ci podstawy. Lepszy taki instruktor niz zaden, bo nawet majac obrazki, folmiki itp. musialbys byc geniuszem, zeby nauczyc sie czegokolwiek samemu. A podstawy najtrudniej sie lapie. Potem juz jest z gorki. Moge ci polecic co najwyzej rozwijanie sily i kondycji.

Poza tm obadaj link: https://www.sfd.pl/temat29484/


Zmieniony przez - Hadouken w dniu 2004-08-15 10:07:36

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1289
elo:)
The Ultimate Online Resource for Ju-Jitsu and Street Fighting Self Defence  - http://www.ultimatejujitsu.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 848
Myśle że powinieneś przynajmniej kilka treningów spędzić z kimś kto ma jakieś pojęcie. Później będziesz mógł ćwiczyć sam, ale radze co jakiś czas kontaktować się z osobą która będzie kontrolowała czy nie robisz zbyt wielu błędów. Pozdr.

WALCZ DO KOŃCA A ZWYCIĘŻYSZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu

Następny temat

Jakie rękawice kupić?

WHEY premium