SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu poza salą

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Czesc mam pytanie odnosnie mojego treningu ktorym jade jakis czas, czyli co byscie zmienili; ujeli,dodali oczywiscie ewentualnie:)

PONIEDZIALEK :
walka z cieniem 4x2min
pompki 2x40
brzuszki 2x40
bieg teren(gorki) 30 min
skakanka 2x5 min
worek 2x5 min
rozciaganie (mam osobny plan) ok 20 min

WTOREK : Trening MT a godz pozniej w domu worek 4x5 min

SRODA : Patrz poniedzialek (bez rozciagania)

CZWARTEK : Patrz wtorek

PIATEK : Patrz poniedzialek

SOBOTA : Patrz poniedzialek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
najlepszy jest 9 cykl treningowi - z podskokami nog do klatki piersiowej , u mnie na sekcji wymiekam na tych podskokach i to w mniejszej ilosci - robimy to na czas - najbardziej zajezdzajace dla mnie cwiczenie chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jeśli chodzi o czasówki stacji to w ogóle bez sensu. Poza tym wygląda to co najmniej dziwnie... Jaki masz staż i czemu tylko 2 razy w tyg trening MT? Co na tym worku robisz? 2 razy to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
conajmniej dziwnie? az boje sie Twojej korekty bo z pewnoscia ja zobacze, jestem ale tak szczerze ciekawy co bys zaproponowal. Trening 2 razy bo jestem w nowym klubie i niedlugo bede miec juz chyba x4 a na worku wymyslam utrwalam i wale z 3 kombinacje 2 runda jakies inne.. aha a co jest jeszcze nie tak z tym czasem ? Dziekuje za chęc zajecia sie tym postem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Co w zwiazku z tymi filmami .. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jaki staż? Robisz to systemem stacyjek? Z jakimi przerwami? A ten bieg to co? Jest sobie tak w środku po prostu?

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-11-20 03:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
MT ok rok,System stacyjek ? nierozumie.. normalnie calosciowo, niezajmuje to wiecej jak 1,5 h a bieg tak jak jest w kolejnosci..na koncu sie rozciagam zeby ladnie rozbic sciegna i wlokna po biegu i calym treningu, mysle zeby dodac do tego podciaganie na drazku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Plan to z tyłka wyciągnąłeś chyba. Po pierwsze środa jest super "
SRODA : Patrz poniedzialek (bez rozciagania)
" Po każdym treningu masz się rozciągać.
Ćwiczysz rok a nie wiesz co to stacje? Trening obwodowy, robisz np 30 sekund pompki, 30 sekund pajacyki, 30 sekund skakanke i tak lecisz np 10 stacji. Przerwa parę minut i kolejny obwód.
Bieg w środku treningu i jeszcze masz siłę na dalszy?!
2 opcje bieg jako rozgrzewka, 20 minut luźnego biegu wracasz do domu dogrzewasz jeszcze pozostałe części ciała. Bieg jako osobny trening tutaj albo interwały jeśli Ci na kondycji zależy albo luźny bieg 40 minut stałym tempem.
"worek 2x5 min" Trenujesz muay thai rundy w tym sporcie masz w amatorach po 2 minuty. Zamiast 2x5 rób 3-4x2.
Skakanka 5 minut ok wzmocnisz łydki, wprowadź też sprinty na skakance. Jak masz możliwość to zamiast skakanki x5 minut rób skoki na oponie jeszcze lepiej na łydki działa.
Drążek może być. Pompki rób wąsko, zmieniaj ćwiczenia. Tak samo na triceps rób dipsy.
Wrzuć do treningu burpee i inne ćwiczenia tego typu.
Walka z cieniem 3x2 minuty z ciężarkami 0,5 kg w rękach

Teraz to sobie zestaw to wszystko, zrób plan i daj do oceny

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Sory, że dopiero teraz ale sfd zamuliło wczoraj koło 4 .

Oddziel ten bieg od stacyjek. Wrzuć go sobie tak, żeby Ci nie kolidował. A same stacje rób 2/3 min + min przerwy bo 5 min to za długo. Na worku rozdziel sobie te dwie rundy na jedną tylko uderzenia a w drugiej dołóż nogi. Mam nadzieję, że rozgrzewkę robisz tylko ją pominąłeś. Do pompek i brzuszków możesz sobie dodać np. wysoki albo scyzoryki (leżąc) wszystkiego rób po 50 na sam koniec przed rozciąganiem. I nie leć tego systemem 2 razy to samo pod rząd tylko zrób sobie np. dwa albo trzy przejścia po prostu. Nie obijaj tego worka po wtorkowym treningu bo to nie ma większego sensu. Poza tym tak generalnie to bym sugerował trochę urozmaicić same stacje (np. haki z hantelkami, poruszanie z piłeczką tenisową, jak amsz materac to np. przewroty), jak i sam rozkład o np. siłownię, saunę czy basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Cezi1987 sog za te filmiki są zarąbiste i niezłe motywują

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Witam , sory ze tak pozno.. zmieilem to troche i napewno bedzie lepiej ale jeszcze nie wiem tak dokladnie wiec

bieg ok 20 min przy okazji jako rozgrzewka

burpee ze skokiem 30 sek, haki z hantlaki 0,5 30 sek 2 min ogolnie

pompki na pilce 30 sek, skakanka 30 sek 2 min

brzuszki 30 sek, walka z cieniem w hantlach 30 sek ( oczywiscie wszystko na max speed) 2 min
jesli powtorze kazde z tych obwodow po 5 razy bedzie dobrze ?

na koncu dipsy worek 5x2 min i rozciaganie


d0l4r99 i 4rScorpion po sog'u

Zmieniony przez - paschalis w dniu 2010-11-22 00:17:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do BJJ Judo czy zapasy??

Następny temat

[art] O Tui Shou idealnym i realnym

WHEY premium