Czesc mam pytanie odnosnie mojego treningu ktorym jade jakis czas, czyli co byscie zmienili; ujeli,dodali oczywiscie ewentualnie:)
PONIEDZIALEK :
walka z cieniem 4x2min
pompki 2x40
brzuszki 2x40
bieg teren(gorki) 30 min
skakanka 2x5 min
worek 2x5 min
rozciaganie (mam osobny plan) ok 20 min
WTOREK : Trening MT a godz pozniej w domu worek 4x5 min
SRODA : Patrz poniedzialek (bez rozciagania)
CZWARTEK : Patrz wtorek
PIATEK : Patrz poniedzialek
SOBOTA : Patrz poniedzialek :)
PONIEDZIALEK :
walka z cieniem 4x2min
pompki 2x40
brzuszki 2x40
bieg teren(gorki) 30 min
skakanka 2x5 min
worek 2x5 min
rozciaganie (mam osobny plan) ok 20 min
WTOREK : Trening MT a godz pozniej w domu worek 4x5 min
SRODA : Patrz poniedzialek (bez rozciagania)
CZWARTEK : Patrz wtorek
PIATEK : Patrz poniedzialek
SOBOTA : Patrz poniedzialek :)
Krzysztof Piekarz
.
