najlepszy jest 9 cykl treningowi - z podskokami nog do klatki piersiowej , u mnie na sekcji wymiekam na tych podskokach i to w mniejszej ilosci - robimy to na czas - najbardziej zajezdzajace dla mnie cwiczenie chyba
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
co do BJJ Judo czy zapasy??
Następny temat