SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatkowe treningi poza sekcją

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Cześć, kilka miesięcy trenuje kickboxing w klubie (podstawy myślę już w miare załapałem) a że mamy tylko 2 treningi tygodniowo chciałbym raz na jakiś czas zrobić sobie trening samemu (ewentualnie z kumplem) no i teraz pytanko jak to powinno wyglądać?

Dobra rozgrzewka: bieg, skakanka, walka z cieniem itd. ?
i potem samemu najlepiej co ? technike, kondycje czy coś takiego?

Do dyspozycji mam 2 worki, łapy trenera, jedną tajke, rękawice do mma, no i wiadomo ochraniacze na piszczel, owijki, szczęke
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Jeśli chodzi o treningi samemu, to nie jest to takie proste. Technikę będziesz robił błednie i nie zauważysz tego, niekt Cię też nie poprawi i wejdą Ci te nawyki i będziesz miał później problem żeby się odnaleźć. Techniki ucz się na sekcji. Co do skakanki czy walki z cieniem to już szybciej. Zrób sobie trening siłowy albo jak wspomniałeś kondcyjny bez typowego treningu SW.

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Samemu.. no nie do końca samemu, zazwyczaj z kolegą z sekcji który poprawia mi np. garde itd. Siłowy - oprócz tego chodzę na siłownie a chodzi mi właśnie coś pod SW np. kopnięcia, ciosy proste itd. tylko co po koleji robić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Jeśli chodzi o takie rzeczy to ok. Miałem na myśli raczej kroki itp, żebyś nie miał złych nawyków, np. cios prosty zadajesz i wpadasz sam tego zbytnio nie widzisz, to jeden z wielu przykładów. Ale jeśli będziesz to robił z doświadczonym kolegą to ok, inna sprawa. Możesz robić wytrzymałościowy trening.

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Ok, dzięki ale nie wiesz skąd mogę wziąć jakieś przykładowe schematy treningów? Opisane co po koleji itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Proponuję, poszukać przykładowych i ułożyć swój własny.

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
ja bym Ci proponował.1- Rozgrzewka, rozciąganie, cień, kombinacje na tarczach, sparing np.:3x3min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
2- rozgrzewka, rozciąganie, cień, worek z 3 rundy, skakanka, brzuch po kazdym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
raz taki trening raz taki. Oczywiście mozna zmieniać to wszystko. Zresztą chodzicie na sekcje z kolegą to wiecie jak trening wygląda, mozna go zmieniac do woli na rozne sposoby, jest tego mnostwo: cwiczenia z ciezarkami, stacje roznego rodzaju, zadaniówki itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Dzięki wielkie chłopaki, wchodzą sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Trening Twój oprzeć poza klubem powinieneś na bieganiu i siłowni.Rób kondycję i siłę.Z czasem jak będziesz lepszym fajterem zacznij wplatać elementy techniczne ze SW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy sezon treningowy w szkole Doce Puntos

Następny temat

dieta lekkostrawna pod boks

WHEY premium