Zwycięzca Mr. Olympia, Big Ramy, nie jest tak mocno aktywny w mediach społecznościowych, jak jego poprzednicy. Rzadko publikuje aktualizację wyglądu swojej sylwetki, ale kiedy to zrobi, jest o nim głośno. W 2020 roku Big Ramy zajął I miejsce i pokonał Brandona Curry'ego na Mr. Olympia. Kolejny rok również należał do niego. Niedawno na Instagramie zdradził co robi poza sezonem startowym i ile obecnie waży. Rozmawiając ze swoim trenerem, emerytowanym kulturystą Dennisem Jamesem, Big Ramy opowiedział o tym, jak bardzo jest podekscytowany nowym rokiem. Nie może się doczekać, aby pokazać się fanom w jeszcze lepszej formie. 

„Tak, jestem w Egipcie. Czuję się naprawdę podekscytowany tym rokiem, ponieważ w zeszłym roku nie mieliśmy czasu na wiele zmian w przygotowaniach, ale w tym roku myślę, że możemy zrobić coś innego dla fanów”.

Ramy zdradził ile obecnie wynosi jego waga i opowiedział o tym, jak co roku przygotowuje się do Ramadanu, gdzie post obowiązuje od wschodu do zachodu słońca. 

„Nie lubię mówić ludziom o mojej wadze, ale zrobię to. W tej chwili ważę 155 kg (341 funtów). Trenuję i robię cardio codziennie. Czuję się bardzo zdrowy. Musimy zrobić wiele rzeczy przed Ramadanem, wiesz, że w Ramadanie nie mamy wystarczająco dużo jedzenia. Dlatego potrzebuję dla nas małej przerwy, ale kiedy skończę, biorę się ostro do pracy. Potem wracam do Vegas”. 

Biorąc pod uwagę ograniczenia dietetyczne, jakie Big Ramy stosuje co roku z powodu Ramadanu, ​​jego zwycięstwo w Olimpii jest jeszcze bardziej imponujące. Mistrz wygląda gigantycznie i szczerze, to nie wiemy, czy jest konieczność, aby jeszcze bardziej zwiększył rozmiar…

Komentarze (3)
F1.08

Dodajmy ze Big Ramy ma 175cm wzrostu wiec to 155kg robi wrazenie.

1
głodziu22

Big Ramy ma 178 cm wzrostu

0
F1.08

Mierzyles? Ja w necie 175 widzialem. Zreszta widzialem go obok wielu ludzi i nie wyglada nigdy na wysokiego i do 180 to mu na bank dalej niz 2 cm

0