Podczas tegorocznych zawodów Mr. Olympia, wszystkie oczy były skierowane na Big Ramiego. Ramy był bowiem faworytem wśród publiczności w 2017 roku i był tuż za Philem Heathem. Niestety, Ramy w tym roku nie pokazał się w najlepszej formie na scenie, o czym już pewnie wszyscy wiedzą. Najważniejsze zawody są już za nim, więc pozostaje zadać sobie pytanie - co dalej? Wiemy, że Big Ramy oficjalnie opuścił Oxygen Gym i podobno przeniósł się z powrotem do Egiptu. Pisaliśmy o tym TUTAJ:

Big Ramy żegna się z Oxygen Gym i wraca do Egiptu

Zagraniczne media donoszą teraz, że planuje współpracę z trenerem Phila Heatha - Hany'em Rambodem, aby jak najlepiej przygotować się na Mr. Olympia 2019. Ma to sens, ponieważ siedmiokrotny zdobywca Statuetki Sandowa - Phil prawdopodobnie odpuści Olympię w przyszłym roku, aby przygotować mistrzowską formę na 2020 rok.

Jeśli faktycznie tak się stanie, to jest wielce prawdopodobne, że trener Rambod będzie współpracował z Big Ramy. Bez wątpienia Hany jest jednym z największych guru kulturystów i od ponad dwudziestu lat buduje mistrzowskie sylwetki. Póki co nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale w branży już krążą na ten temat plotki, więc coś jest na rzeczy. Czy prowadzenie przez nowego trenera zaowocuje wymarzonym złotym medalem Ramiego?

Źródło zdjęć: https://fitnessvolt.com

Komentarze (9)
FaIrPlayy

fujjj jakie obrzydliwe nogi, komu to się podoba?.

0
natalijka

mi

0
FaIrPlayy

Widziałem twoje zdjęcia i filmik. Na tym forum pochwalą...

0
Jojcek

mi

0
FaIrPlayy

Nata... gratulacje, tylko nie wiem czemu. Podoba się OK nie wnikam, mi na takie coś rzygać się chce, widocznie niektóre kobiety mają inaczej poukładane w głowie czy gdzieś tam....

0
xorton

Natalijka to kulturystka, a Ty casual zrzucający wagę, więc dzieli Was przepaść w perspektywie ;) Może jakbyś się tak doj**ał jak ona i posiedział dłużej w tym sporcie, zmieniłbyś punkt widzenia ;)

1
FaIrPlayy

Nigdy nie zmienię zdania, jeśli kulturystyka to sport to niestety sterydy ten sport zabiły. To nie ludzie to nadmuchane potwory są a wiele takich umiera stosunkowo szybko lub robi się kalekami w młodym wieku.

0
dmq92

Ty nie musisz nic robić i już jesteś. Umysłową.

0
FaIrPlayy

Jaj nie masz jak Ci na zdjęciach.

0