Podczas tegorocznych zawodów Mr. Olympia, wszystkie oczy były skierowane na Big Ramiego. Ramy był bowiem faworytem wśród publiczności w 2017 roku i był tuż za Philem Heathem. Niestety, Ramy w tym roku nie pokazał się w najlepszej formie na scenie, o czym już pewnie wszyscy wiedzą. Najważniejsze zawody są już za nim, więc pozostaje zadać sobie pytanie - co dalej? Wiemy, że Big Ramy oficjalnie opuścił Oxygen Gym i podobno przeniósł się z powrotem do Egiptu. Pisaliśmy o tym TUTAJ:

Big Ramy żegna się z Oxygen Gym i wraca do Egiptu

Zagraniczne media donoszą teraz, że planuje współpracę z trenerem Phila Heatha - Hany'em Rambodem, aby jak najlepiej przygotować się na Mr. Olympia 2019. Ma to sens, ponieważ siedmiokrotny zdobywca Statuetki Sandowa - Phil prawdopodobnie odpuści Olympię w przyszłym roku, aby przygotować mistrzowską formę na 2020 rok.

Jeśli faktycznie tak się stanie, to jest wielce prawdopodobne, że trener Rambod będzie współpracował z Big Ramy. Bez wątpienia Hany jest jednym z największych guru kulturystów i od ponad dwudziestu lat buduje mistrzowskie sylwetki. Póki co nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale w branży już krążą na ten temat plotki, więc coś jest na rzeczy. Czy prowadzenie przez nowego trenera zaowocuje wymarzonym złotym medalem Ramiego?

Źródło zdjęć: https://fitnessvolt.com