SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sekcja we Wrocławiu - od października

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Witam wszystkich. Niestety nie mogę niczego znaleźć w googlach dlatego pytam tutaj. Chcę zacząć coś trenować we Wrocławiu od października, bo dopiero wtedy będę miał czas popołudniami. Czy zna ktoś jakąś sekcję, która rozpoczyna nabór od października? Najlepiej taką dla studentów. Nie mam jakiegoś upatrzonego stylu. Chodzi mi głównie o to, żeby się trochę poruszać i porozciągać. Myślałem o karate. Nigdy nie trenowałem sztuk walk. Mam 21 lat i jestem w pełni zdrowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2715
60-70% klubów prowadzi nabór cały rok. Więc z zapisaniem się gdzieś nie powinienieś mieś porblemów. To co ja mogę Ci (nie obiektywnie oczywiście) polecić/odradzić, to dwa kluby w któych "ostatnio" trenowałem.

http://wkdsw.w.interia.pl/  - Odradzam. Nie żeby to było coś skandalicznego, ale po prostu MI się nie podobało, uwazam ze w tak wielkim mieście bez najmniejszego problemu znajdziesz lepszy klub.

http://www.bjj.wroclaw.pl/  - Polecam. Nie jestem co prawda ekspertem od grapplingu (też nie dawno zacząłem), ale (znów subiektywna opinia) mi się jak na razie podoba i polecam.

Jeśli chcesz natomiast konieczine ćwiczyć z jakąś zupełnie nową grupą która dopiero zaczyna, to z tego co wiem to Dragon (klub MT) tworzy nowe grupy poczatkujące, na początku każdego roku szkolnego/akademickiego i oni tam prowadzą nabór właśnie tylko na początku, nie można dołączyć w dowolnym momencie.
To jest chyba link do nich (dodaje, że nie trenowałem tam i nie mam pojęcia jaki tam jest poziom) http://www.muaythai.wroclaw.pl/main.html

W każdym razie we Wrocławiu różnych klubów SW jest mnóstwo i możesz sobie powybrzydzać i na pewno coś znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Dzięki. Właśnie chciałem grupę gdzie wszyscy zaczynają. Coś o Dragonie mi się obiło o uszy. Będzie spotkanie organizacyjne więc można zobaczyć jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
no ja tez ide na spotkanie MT, ale dopiero na to spotkanie w pazdzierniku 03.10. na Gaju, bo nie dałem rady w tym tygodniu pójść przez pracę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Gaj jest dla mnie trochę za daleko. Ja wybieram się na pl. grunwaldzki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 810
Jeżeli nie masz jeszcze upatrzonej sztuki walki to polecam mój klub karate shotokan (chyba,że wolisz bardziej kontaktowe sztuki walki).Nabór jest przez cały rok więc od października tez na pewno ktoś zacznie.treningi są solidnie przeprowadzane przez utytułowanego zawodnika.http://www.kobu.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
jakby pech chcial zalapalem jakies zapalenie drog moczowych i az mi idzie w jaja bol :/ Obym sie wykurowal przed rozpoczeciem treningow . Mialem tez zobaczyć sekcje TKD na biskupinie ale bylo wczoraj a ja nie mialem pary zeby sie z chaty ruszyc po robocie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Chyba lipa na razie z tymi treningami. Mam kontuzje biodra i nie mogę machać nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
heh, Tez Cie Wolant rozlozylo ?
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
No niestety. Mogę kopać ale trochę mnie boli i nie chcę przedobrzyć. Byłem za słabo rozgrzany, rozciągałem się i coś mi się chyba naciągnęło. Właściwie to odnowiła się stara niewyleczona kontuzja. Za tydzień idę do ortopedy ale takie coś długo się goi. Może mógłbym pójść na boks albo jakiś sport chwytany? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
u mnie nadal słabo ze zdrowiem, nawet bardzo dostałem jakiegoś zapalenia pęherza , boli w pachwinie i mam iść na USG . NIe wiem kiedy to przejdzie ale cienko się czuję i niestety nigdzie nie poszedłem. Czy bęðzie jeszcze coś zacząć później ?? :((
pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bor

Następny temat

Zawód Działacz

WHEY premium